X אליפות הבינלאומית הפתוחה בדייג ספורטיבי של קרפיון "קרפיון הגליל 2019"

הקדמה

 1. כודם כול אני רוצה לבקש סליחה על כול טעויות כתיב שתמצאו בדוח הזה. אני לא למדתי בבית ספר ישראלי, לא סיימתי אולפן. למדתי עברית בכוחות עצמי עוד באוקראינה, כשהייתי כבר בן 27. ברור שהשתמשתי ב WORD וטעויות הכי בולטות הוא תיקן, אבל...

 2. כנראה הדוח הזה יהי הכי קצר בין כול הדוחות על ה"קרפיון הגליל". ולא רק בגלל התוצאות אבל גם בגלל השידורים שעשיתי מסקטורים, וזה כמובן פגע ביכולת שלי לכתוב בפורום. זה היה עוד ניסוי אחד והאם הוא היה מוצלח – תחליטו בעצמכם.

 3. לכול מי שלא מכיר את הסגנון של דוחות שלי - אני מתחיל למספר את הימים בצורה הבאה - היום ראשון של תחרות - הוא היום הראשון. היום לפני - יום מינוס אחד. יומיים לפני - יום מינוס שתיים. וכדומה. ברור?

 4. גופן אלכסוני בדרך כלל מציין תוספות שעשיתי אחרי התחרות - בבית.

הכנה

השנה החלטנו לעשות שינוים די דרמטיים  בגישה שלנו לפרסום  ​​של תאריכי התחרות. לכן, מידע על "הקרפיון הגליל 2019 " נחשף בפורום בסוף מאי 2018. חידוש זה אפשר לקבוצות רבות לתכנן את החופשות  שלהם בצורה מסודרת ולא בתניי לחץ.

מכיוון  שהיה מספיק  זמן לפני הטורניר, לא היה שום מרוץ מבחינת הוועד המארגן. אפשר היה לעשות הכול לאט ומסודר. הדבר היחיד דרש לקבל החלטות  קרוב יותר לטורניר היה נושא הסקטורים. לא רק מכיוון שרמות המים במאי ובינואר שונות לחלוטין, אלא גם מכיוון שמספר הסקטורים היה תלוי ישירות בכמות הקבוצות שנרשמו.

חידוש נוסף השנה הוא הקמת קבוצת יוזמות לבדיקת חופים וסימון ווירטואלי של סקטורים. הקבוצה כוללה ספורטאים ידועים, כך שלאחר מכן לא יהיו תלונות על כך שסקטורים מצאו חובבני דייג (אני וKESHA :-)). הצבת כלל ספורטאים כמו VILSON, JET STREAM וצוות PERFECT. כמשקיף מבחוץ, נכלל בו המאמן הראשי של נבחרת ישראל 2018-2019 אולג דרימוב.

לאחר דיונים ממושכים וסוערים, הוחלט לכלול שתי חופות של כנרת בבת אחת - המערבית (שקמים-ברניקי-שחף-צינברי) והמזרחית (שיזף-רותם-לבנון-ציילון-דוגית-דוגה). שבוע לפני הטורניר יצאה הקבוצה לאזור בו ציירנו מפה ראשונית. היא עברע הרבה שינויים מספר פעמים, אך עד יום שבת ה- 12 לינואר אושרה סופית. בנוסף למפה, סשה אורלטס הבטיחה להשתתף באופן אישי בסימון סופי כדי לשלוט באופן אישי בצוות הסימון.

שאר ההכנה לא הייתה שונה מתשעה הקודמת - הזמנת גביעים מהולנד, הכנת גרפיקה לדיפלומות ומדליות,  הדפסת פרוטוקולים, משא ומתן עם הנהלת מנהלת כנרת, הזמנת אולם לפתיחה וסגירה וכו 'וכו'. כאן, באופן כללי, הכול הולך כמו מסלול מחורץ. הנהלת החופים מתייחסת אלינו יפה מאוד, כל מה שהיינו צריכים לתפקודם התקין של השופטים היה בשפע. בגדה המערבית השופטים בחרו באותו החדר שהיה בו בזמן הגביע הקודם - חדר המשטרה. בגדה המזרחית קיבלנו בית, שממנו, לפני כחמש שנים, התחלנו את הקריירה שלנו בחוף זה. הבית גדול, עם מיזוג אוויר, מיטה ושולחן.

שאר ההכנה לא הייתה שונה מתשעה הקודמת - הזמנת גביעים מהולנד, הכנת גרפיקה לדיפלומות ומדליות,  הדפסת פרוטוקולים, משא ומתן עם הנהלת מנהלת כנרת, הזמנת אולם לפתיחה וסגירה וכו 'וכו'. כאן, באופן כללי, הכול הולך כמו מסלול מחורץ. הנהלת החופים מתייחסת אלינו יפה מאוד, כל מה שהיינו צריכים לתפקודם התקין של השופטים היה בשפע. בגדה המערבית השופטים בחרו באותו החדר שהיה בו בזמן הגביע הקודם - חדר המשטרה. בגדה המזרחית קיבלנו בית, שממנו, לפני כחמש שנים, התחלנו את הקריירה שלנו בחוף זה. הבית גדול, עם מיזוג אוויר, מיטה ושולחן.

החלטנו לא לטרוח עם ההובלה - עקב העובדה שנשארתי ללא עבודה, וכמובן ללא רכב ליסינג שהיה לי, הייתי צריך לקנות את שלי פרטי, ובחרתי באופציה הלוקסוס - מיניוואן עם 7 מושבים, ובו (אם לקפל את שתי שורות המושבים האחוריות) מקבלים מרווח כמו במשאית. לכך נוספה מכונית של איגור וקשה.

וכן, אחרי הגביע, רכושו של המועדון הוחלט שלא להשאיר בחוף, מכיוון שלמועדון יש מחסן משלו, יהיה בטוח יותר לאחסן שם את הכול, ולא לסמוך על הטירות הרופפות ומנעולים לא בטוחים של סככת מציל.

לכן, ביום שישי, התכנסנו ליד ביתי, אך על זה בהמשך ...

וכן, כמו תמיד, אני אשלב כתיבה בסגנון חופשי עם דו"ח שערכתי מגדות הכנרת.

אז, בממלכת הרחוק, בממלכת שנות החמישים ...

 

EIN-GEV GOFRA
Halukim-Lavnun-Kursi Zeylon-Golan-Duga-Dugit

יום מינוס שתיים – 11.01.2019

כמו שאומרים – הכול התחיל כל כך טוב, אבל... יותר קרוב ללילה התחיל גשם שבתוך כמה דקות הפך למפל. התברר שגזיבו לא מחזיק מים בכלל וסיימנו את הארוחה עם הטיפות מטפטפות לתוך הצלחות .

עד 2 בלילה הכנתי תגים עם מספר סקטור. נרדמתי בקושי בערבה בבוקר והתעוררתי בגלל פיצוץ אז שבגללו כל הבניין קפץ. בשניות הראשונות לא יכולתי להבין מה קרה – התקפה של חיזבאללה? התפוצץ בלון גז בסככת מציל? נפל מטאוריט? כשה הבנתי שזה היה רק רעם – חשבתי לעצמי – עד כמה קרוב פגע ברק???

כבר בוקר. לפני כמה דקות הגיע סרגיי – קצין ים שלנו, טיפה יותר מאוחר – קוסטיק. עוד מעת הם צריכים לצאת לסימון חופים, אבל תחת גשם זה לא תענוג בכלל.

לא הספקתי לסיים את הדוח כי הגיע אלכס אורלץ וחברי יצאו לדרך. ואני אלך אעשה לעצמי סנדוויץ'...

אחרי פרסום של תמונה מטה נאשמתי בגזענות על ידי אחד מספורטאים ישראלים דוברי רומנית – איפה דגל של רומניה? באצת אז עוד לא ידעתי שיש לנו בין המשתתפים אזרח רומניה אמיתי! מבקש סליחה!

החברי הגיעו לגופרה...מה אני אגיד לכם... מצב על הפנים. המון סקטורים שהיו מסומנים על המפה – פשוט לא קיימים יותר! הם כבר מכוסים במים . ומצב כזה לא רק בחוף אחד... עכשיו חברי יחזרו לארוכה קצרה ונדון בנושא – מה לעשות. ובינתיים – תמונות ממחנה שלנו.

בשלוש אחר הצהריים נפגשנו אני, איגור וקשה ליד הבית שלי, שם יש לנו מחסן. בעזרת שש ידיים, תוך שעה, דחפנו את כל הזבל שלנו למכוניות ונסענו לכוון המכולת כדי להצטייד באוכל לכמה ימים הראשונים.

בילינו שעה נוספת בסופר, וכבר אחרי שש בערב נסענו לכיוון כנרת. איבדנו את קשה מיד. אבל מכיוון שהשערים לחופים היו סגורים ורק לי היה קשר עם אדם (אחרי על החוף), הייתי בטוח שהוא לא  יברך לי רחוק מדי. וולודימיר וולנטינה עמדו כבר ליד השער, כמה דקות אחר כך הגיע איליה. חמש דקות נוספות נאלצו להמתין עד שאדם יגיע לשער ואז  שיירה שלנו זזה לכוון משרדי החוף,  איפה שם נמצא הבית החדש שלנו לשבוע ימים הבאים..

11-01-2019 21:45

קיבלנו את אותו הבית כמשרד שלי, אתו התחלנו את המסע בחוף הזה לפני הרבה זמן. רק עכשיו הוא משופץ, עם מיזוג אוויר.

שופטים מקימים אוהלים ומבשלים ארוחת ערב. בבוקר תתחיל ההתרוצצות – סימון סקטורים, הכנת האולם לטקס פתיחה.

המתן נא לדיווחים נוספים שלנו!

לפני רדת הלילה הוקמו המחנות, החדר שלי מוכן , התגים נחתכו והונחו, הפרוטוקולים הודפסו. בערך באחת לפנות בוקר הלכתי לישון. אגב, שוב היה לי מזל - בחדר כבר הייתה מיטה עם מזרן מתנפח. אז לא הייתי צריך לשלוף את מיטת המתקפלת שלי, שזה כבר יתרון. נכון, המינוס היה שבדרך כלל, בבוקר הייתי מקפל את המיטה, והרבה מקום פנוי היה מופיע בחדר, בו השופטים יכלו לשבת אם יורד גשם בחוץ.

יום מינוס אחד – 12.01.2019

12-01-2019 11:18

בשעות הבוקר המוקדמות התקדמו כמה מהשופטים לסימון סקטורים, חלקם מכינים את כל הדרוש למחנה השופטים השני ולטקס הפתיחה. כשעה לאחר מכן אתקדם לעין-גב, אתחיל להכין את האולם.

שמש בהיר בחוץ, אך בלילה היו רוחות חזקות מאוד מצד הגולן וכ- 6 מעלות צלזיוס. מה מוזר -  יצאתי החוצה פעמיים ולא הרגשתי קור בכלל.

מבטיחים רוחות חזקות השבוע, אבל מתי ואת מי זה הפחיד? דגנו גם בסערה וגם בהוריקן! הספורטאים שלנו הם האמיצים ביותר בעולם!

בשעה 16:00 נתחיל בטקס הפתיחה, כך שהודעה הבא שלי תהיה לאחר שנשוב ל"משרד".

אני מאחל לכל המשתתפים להיות אמצים ולהפיק את המרב מהסקטור שלכם! עם זאת, ניסינו לבחור את האזורים האופטימליים והשווים ביותר עבור הסקטורים. המפות הסופיות יהיו גם לאחר ההגרלה.

תוך כדי כתיבה הקבוצה השנייה של שופטים יצאה לדרך לחוף המערבי. אני נשאר לבד באופן זמני .

יצאתי מהחוף בסביבות השעה 11 בבוקר. טוליק ונטשה הגיעו ממש כמה דקות אחרי. היו כבר כמה צוותים במקום, שרתמתי אותם כדי להביא דברים לאולם.

בזמן שהחבר'ה הכינו שולחן עם קומקום וקפה, התחלנו טוליק ואני להכין את הבמה. ואז הגיעו קשה, איליה, סרג '. העבודה החלה לרתוח.

מהדו"ח בפורום:

על השעון 0 שעות 17 דקות. היום נגמר. השופטים התפזרו בין האוהלים וסימנו את האזור המחנה בנחירות הרואיות. חתולים מקומיים, ש-KESHA האכיל באהבה בשימורים , שרכש במיוחד ושריריות הכופתאות של אתמול, זחלו אף הם אל מקומות שינה, מרשרשים בשיפשוף בטנם הממולאת על האספלט.

מכיוון שיש רק שני סקטורים באזורנו, אני יכול לראות אותם מהמחנה שלנו. האור דולק. זה אומר שהחבר'ה לא ישנים ומתכוננים לתחילת הבוקר.

אג'ואד התקשר לפני כמה שעות, לפתע נשבה רוח חזקה ושברה את הגזיבו ואת האוהל שלהם. הוא ביקש ממני אישור כניסה לחברים מכפרו שהיו אמורים להביא לו ציוד חלופי. כמובן שאישרנו. התחלה לא טובה. וכן, אי שם לפני שעתיים רוח חזקה נשבה מהגולן. אך עדיין במחנה שלנו, ככל הנראה, רוח מורגשת פחות מאשר על החוף.

באופן כללי, טקס הפתיחה היה מהיר, בדיוק בשעה 4 כל הצוותים כבר היו באולם. כמו תמיד (טוב, אני לא יכול להסתדר בלי זה), עשיתי בלגן - שמתי 19 כדורים בשקית להגרלה במקום 18. והכל בגלל שאחת הקבוצות הרומניות ירדה מתחרות ברגע האחרון, ולמרות שמחקתי אותם מרשימה בפורום, שכחתי לעשות זאת בקובץ שאני משתמש בטקס. בשל העובדה שהדבר השפיע רק על גישת הצוות להגרלת הסקטורים, לאחר מהומה קטנה באולם והצבעה של ראשי הקבוצות, הוחלט שלא לשנות דבר ולהשאיר את תור הגישה כפי שיצא. פשוט קפצנו מעל למספר תוך כדי קריה לצוותים.

התנצלתי בפני כולם ואז הכול התנהל כמו שעון. הקבוצות יצאו, משכו את הסקטור, קיבלו מתנה מהספונסר עודד בכר (דייבה) - תיק עם שתי מנות פיתיון, צנצנת תירס סיליקון וחולצת טריקו עם לוגו של תחרות מהמארגנים, צילום לזכר ושחררו את הבמה. לפעמים התרחש עומס אם צוות חדש יצא לפני שקודם סיים למדוד חולצות. אבל זה בסדר הדברים - כולם מיהרו לסיים את ההגרלה כמה שיותר מהר ולהתפזר כבר לפי סקטורים.

וכן, על פי המסורת, מנחם לב, דייג מקצועי עם ניסיון מעל 40 שנה, דיבר לפני ההגרלה. הוא איחל לכולם הצלחה, ואמר שהוא מרוצה מאוד מהקיום של המועדון שלנו ומהעובדה שאנחנו מביאים להמונים דיג חובבני וספורטיבי תרבותי. הוא אמר שהוא מצפה לרגע בו אנו נכריז על קיום אליפות העולם בישראל.

לאחר ההגרלה, חלק מהשופטים נסעו עם הצוותים להראות להם את הסקטורים, או לפתוח את השער לפריקת ציוד. והשאר נשארו באולם ועזרו לי לאסוף ולארוז את רכושנו במכונית הסופר-מרווחת שלי.

ואז KESHA נסעה לצד המערבית, מכיוון שהיו בעיות באחד הסקטורים, וז'ורה עם מאיה התחילו לבשל ארוחת ערב לשופטים, הארוחה הראשונה שלנו ביום הזה.

בסביבות השעה 11 בערב התיישבנו סוף סוף והתחלנו להכניס מוצרי מזון לאורגניזמים המוחלשים שלנו. אורגניזמים היו שמחים מאוד ורעשו בעדינות.

מאיה נסעה הביתה, היו לה עוד יומיים לעבוד, וולודיה, איליה ווליה עברו לחוף המערבי, התיישבו במחנה השיפוטי שלהם (כמו שכבר כתבתי, בסופו של דבר הם התמקמו באותה אופציה שהייתה בגביע - חדר המשטרה).

נועם יגיע מחר וצוות השופטים של החוף המזרחי יאויש במלואו. סרז', איגור, נועם, ז'ורה + אני וקשה.

בשעה שש בבוקר אני אשלח הודעה ב צ'ט הוואטסאפ (אני מזכיר לכם שאנחנו נלחמים נגד גזירת יערות. במקום לשלוח פרוטוקולי נייר אנו שולחים הכול באופן אלקטרוני, בקבוצה שנוצרה במיוחד, הכוללת את כול משתתפי הטורניר), האות "התחל" ונוכל סוף סוף לחשוב על הטורניר כהתחיל רשמי.

אגב - טכנולוגיות מודרניות מאפשרות ליידע כמעט באופן מיידי את כל המשתתפים על אירועים חשובים, לתת עדכונים, תחזיות מזג אוויר, וקבוצת "השופטים" מתחלפת בפרוטוקולי שקילה ואני מקבל אותם לפני שהשופטים מגיעים למכוניותיהם וחוזרים למחנה. שיחיה ההתקדמות!

WhatsApp Image 2019-01-12 at 19.48.18.jpeg

 

הנה תוצאות ההגרלה.

Жеребьевка
 

או בצורה שרובכם התרגלו

מדינה סקטור קבוצה הרכב תמונה
ZONE A
1 "Pompy Team" Pompi Tant, Viorel Sucau, Gurskiy Maxim 12.01.2019 - церемония
2 "Alpha Carp" Roth Albert, Roth Roby, Ady Rusu 12.01.2019 - церемония
3 "АСА" Khohlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slavik 12.01.2019 - церемония
4 "BIG FISH PRESTIGE" Kitaitsev Sergey, Rubin Evgeny, Ageev Arthiom 12.01.2019 - церемония
5 "Wild Carp" Kuzminsky Yury, Lebedev Yury, Gorodensky Vladimir 12.01.2019 - церемония
6 BULLDOGS" Glatman Alex, Bunin Boris, Yukilis Alex 12.01.2019 - церемония
7 "Delta" Karamidaru Micha, Vasiley Gavrila 30604
8 "KING CARP" Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Arthiom 30596
ZONE B
9 "Perfect " Lahtionov Valery, Lahtionov Dmitry, Liashenko Stanislav 18.01.2019
10 "Big Carp" Karaev Oleg, Zlatkin Vadim, Karaev Larisa 12.01.2019 - церемония
11 "Golan Sportfishing" Aguad Saada, Diana Saada 12.01.2019 - церемония
12 Roby Baits Roman Ivasyshyn, Lavrinenko Dima, Korsakov Oleg 13.01.2019
13 "Vilsons" Lukmanov Vladimir, Lukmanov Viktor, Lukmanov Vilmir 12.01.2019 - церемония
14 "Grizzly Team" Kaganovich Yury, Fainerman Vladimir,Vladimir Nikolayev 12.01.2019 - церемония
15 "BOBER - L-FOX" Pasha Sergey, Bellyn Eddy, Kukuliev Andrey 12.01.2019 - церемония
http://www.israfish.com/WebFish/BY.gifhttp://www.israfish.com/WebFish/BY.gif 16 "TEAM BY CARP " Sergey Peskov, Khokha Alexandr, Haikin Gennady 12.01.2019 - церемония
17 "Jet Stream" Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr 12.01.2019 - церемония
18 "Abu Tear" Ahmad Abu Tear, Saber Abu Tear, Abu Tear Abed Albary 18.01.2019

ומפות עם קבוצות לפי סקטורים

А
Шикмим-Шахаф-Берники 07-01-2019.jpg
Зона В1
Шизф-Ротем 07-01-2019.jpg
В2
В3
Цейлон-07-01-2019.jpg

יום ראשון של תחרות, 21.01.2019

13-01-2019 09:37

בוקר טוב לכל צופי הפורום!

אז בדיוק בשעה שש בבוקר החלו הקבוצות להילחם על תואר דייג בקרפיונים החזק ביותר בישראל.

 בוקר שימח אותנו עם מזג אוויר שטוף שמש אך קר למדי.

עד כה לא התקבלו חדשות על התפיסות,  אבל זה לא אומר כלום,  ההשופטים לא יושבים מאחורי גבם של המשתתפים, ואין להם זמן לכתוב בצ'אט, הם עובדים.

 פיקים מערוץ 10 התקשרו אלי עם הזמנה לאולפן שלהם 10, הייתי צריך להסביר להם שבמהלך הטורניר אנחנו נותנים ראיונות רק במקום, בלי לעזוב  זירה. נו, באמת - עכשיו אני זורק הכול  וטס לתל-אביב כדי לתת ראיון של 5 דקות. לא, אני לא נגד פרסומת, פרסום התנועה שלנו בהחלט טוב מאוד, אבל עדיין, אנחנו לא ארגון מסחרי שמוציא כסף המועדון (או פרטי) על פרסום עסק!

שופטים יבצעו את הסיבוב הראשון אחרי ארוחת הצהריים, ואילו אנחנו רק צופים במתרחש. לרוע המזל, מזג אוויר שטוף שמש כזה, כפי שהוא עכשיו, יימשך עד הצהריים, אז מבטיחים לנו הגברת הרוח והגשם. ובכן, תהנו מהרגע

 

IMG_20190113_094352_1024x768.jpg

 

 

13-01-2019 12:55

 

כמה מהר דברים משתנים. פשוט תוך מספר דקות כל השמים היו מעוננים והחל לרדת גשם. עדיין לא חזק, אבל אם לשפוט על פי התחזיות יהיו גשמים חזקים יותר.

אין רוחות עדיין, אך אנו מבינים שזה שוב עניין של מספר דקות.

אנו הקמנו במהרה אוהל נוסף, כי הגיע נועם והוא צריך מקום לישון איפשהו. סרג' החליט לבגוד במכוניתו וגם עבר לאוהל.

עד כמה שידוע לי, לצוותים יש כבר דגים. אני לא יודע למי וכמה, נגלה לאחר השקילה הראשונה.

אהההה! לעזאזל! תוך כדי כתיבת הטקסט שלמעלה החל לשרוק בחוץ וכתרי הדקלים החלו לנפנף באופן פעיל מאוד. הנה הרוח שחיכינו. כידוע, רוח עם גשם זה הרפתקה לא קטנה!

אני מאחל לקבוצות אומץ, מספיק בגדים להחלפה ואוהלים חסונים.

13-01-2019 17:37

בכן, אתם רוצים לגלות מה קורה אצלנו?

הרוח הסתיימה פתאום, וזה מאוד מדאיג. אולי אנו נמצאים בעין הציקלון? מפחיד קצת.

שופטים בסיבוב, יש דגים, נכון לעכשיו ידוע לנו על תת-השטח B3 (צאלון- דוגה), ותת-השטח B1 (שיזף-רותם). תת-השטח B2 שותק, אך מצב היה דומה ב"הגליל 2018", האחרון, הג'טס הצליחו להתניע את סקטור רק ביום השלישי של תחרות. אבל אחרי זה היה פיצוץ! המערב ימסור מידע יותר מאוחר, חדשות משם לא מגיעות אלינו (רחוק, והרוח בכיוון ההפוך)

למרות התחזיות, לא היו גשמים עזים היום. והרוח נסבלת, אם כי בחוף המזרחי רוח הרעימה גלים לא קטנים. אפילו השופטים נאלצו לרוץ לשקילה אחרי שיחת טלפון עם קבוצה, מכיוון שהשק במים קפץ עם הגלים והדג היה יכול למות.

איגור בישל בורשצ', שכבר הוערך על ידי אנדריושה ליב, שקפץ לבקר. ד"ר פרייס האהוב שלנו גם ביקר אצלנו. אני בטוח שזה לא האורחים האחרונים בטורניר.

זהו-זה, חכו לפרוטוקולים ותתכוננו להפתעות. אני מבטיח שהם יהיו. מי שה כבר יודע - שתק, אהרוג אותכם אם תגלו!

והנה הפרוטוקול:

Table Global Evening 13-01-2019.jpg

13-01-2019 18:21

נראה שקשה בדרך לבסיס. המערב עדיין לא סיים. ואנחנו, כך נראה, דג ראשון אצל "GRIZZLY". מחכה לשופטים :-)

כל השופטים חזרו!

קבל את השולחנות!

 

Вечер 13-01-2019

13-01-2019 21:21

השעה כמעט תשע וחצי בערב. עדיין אין רוח. גשם קל טיפטף.

אין חדשות מהקבוצות, או שופטים מהצד השני.

מכיוון ששקיעה יותר מאוחר ממה שחשבנו, החלטנו להאריך את זמן האכילה עד השעה 17:00.

ובכן, זה רגעי עבודה.

השופטים סיימו את הסעודה והתכוננו ללכת לישון. אני מקווה שיהיה להם הרבה יותר עבודה מחר.

כל הקוראים לילה טוב, וספורטאים עובדים, עובדים ועובדים שוב!

אם פתאום יגיע מידע חשוב - אני בהחלט אודיע לכם!

13-01-2019 22:31

הנה - התחיל הגשם :cry2:

 

 

יום שני של תחרות, 14.01.2019

14-01-2019 00:18

נעשה קר יותר באופן משמעותי. תודה לאל ב"משרד" שלי יש מזגן. כי הרגליים באמת קופאות, בגלל הקור שנכנס מתחת לדלת הפתוחה. ואני לא יכול לסגור אותה בגלל החוט שנותן אור בחוץ, שם KESHA ואיגור עדיין יושבים .. לעזאזל, אני הולך לגרש אותם לכיוון המיטות שלהם, מחר הוא יום עבודה רגיל, שקילה בשעה 9 בבוקר. ובלילה גם יכולים להעיר אותי אם יש גלים גבוהים ודגים בשקיות שיכולים להיפגע.

אוקיי, בלילה בכל מקרה לא אעדכן את הפורום, אז חכו לחדשות בבוקר.

:beer:

14-01-2019 08:51

מאז אתמול בערב, הגשם לא פסק כל הלילה. לפעמים מבול לפעמים סתם טפטוף.

על פי המסורת, נהרות חלב עם גדות ג'לי זורמים למחנה השופטים. האוהל של GOSHA התחילה לדלוף. הגזיבו שלנו דולף מכל התפרים. במשרדי יש מיזוג אוויר, אבל זה לא כול כך עוזר כאשר יש אוויר קר הנושף מתחת לדלת. כי לחלק העליון שלי חם, אבל הרגליים שלי….

השופטים יוצאים בקרוב, לעבודה עד הברכיים בבוץ. ובכל זאת, יש לנו יתרון - לפחות חדר יבש אחד.

וכן, הצלחתי לשפוך קפה על המקלדת, אז עכשיו יש לי כיף. הנה אותו קטע, אך ללא עריכה:

וכככןן, הבבהצעצלחחחחתי לשששדדדששששפוךךךךךך קקקקקקקפה :cry2:

KESHA יצטרך ללכת ולקנות לי מקלדת, הכי זול שיש...

טבלת השקילה של הבוקר

סליחה על העיכוב, אבל באמת היו הרבה עבודה. והרבה הפתעות  ;-)

Утро 14.01.2019

14-01-2019 13:29

הגשם החזק פסק לרגע. תודה לאל אין רוחות חזקות.

מהדו"ח המערבי שה לכמה קבוצות יש כבר 5 שקים במים. אז יש אקשן, הולך טוב! העיקר לא לעצור!

14-01-2019 17:17

השעה היא כמעט חמש בצהריים. תוך מספר דקות על השופטים ללכת (או לשחות?) בין סקטורים.

בחוץ ישנה הפוגה זמנית בין הגשמים. הגשמים לא כל כך חזקים, אבל עושים רעש קבוע וזה מעייף במיוחד.

הדגים אוכלים, לחלקם אפילו נגמרים השקים, כך שהשופטים צריכים לבצע שקילות חירום - אבל זה רק יתרון לטורניר.

כמובן שה לרבים מהקבוצות לא אי אפשר לקנא - נהרות עוברים במחנות שלהם, אבל אם יש דיג, כול זה לא ייזכר בכלל, או ייזכר בחיוך - "אתה זוכר?"

לרעש המדוד של גשם אפילו הצלחתי להירדם חצי שעה. נכון, היו לי סיוטים, כמו מחנה של Team By Carp שנשטף על ידי הנחלים (חס וחלילה) והתעוררתי בזיעה קרה. אבל התעוררתי ער ומוכן לעבודה והגנה :-)

מחר צוות של Y-NET יגיע, אנו נשלח להם את GOSHA, עם העברית היפה שלו :-) זה מעניין - ערוצים שונים מגיעים אלינו בכל שנה ובכל פעם שהם מסתכלים בעיניים מופתעות, כאילו הם שומעים על דיג בפעם הראשונה. .. ולרוב מדובר באותם ערוצים. אם כי השנה נוסף ערוץ 11. אבל ערוץ 10 בהחלט היי כאן, בחוף, וביקרנו אצלם לפחות פעם אחת.

כל השופטים בחוץ. שוב התחיל לרדת גשם מייגע.

וכן, בזכות KESHA, אני יכול לעבוד שוב כרגיל - הוא הביא לי מקלדת חדשה, ולא סתם פשוטה, אלא למשחקי מחשב, עם תאורה אחורית בצבעים שונים  :-)

הגיע המאמן הראשי של הנבחרת שלנו, מר דריימוב. אגב, אני לא זוכר אם ציינתי שהחוף שלנו סגור (בגלל סערה), אבל מספרי המכוניות של כל השופטים הכניסו למערכת הנתונים של מנהלת הכנרת, ושער נפתח אוטומטית עבור המכוניות שלנו. שוב, תודה למנהלת!

באופן כללי, כמו תמיד, קיבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר. המפתחות לכל השערים, למתחם המחסן והמשרד, המקרר - בקיצור, כל מה שאנחנו מבקשים - מתקבל. חבל שהם לא אחריים על מזג האוויר ...

אני כבר יושב כמו על מחטים, כי מעניין נורא איך הטבלה השתנתה אחרי השקילות הערב. אני חושב, גם אתם מתים מסקרנות?  ;-) ובכן, תהיו סבלנים  :D

אני באמת רוצה שכל הקבוצות יתפסו לפחות דג אחד. אני קצת במתח בגלל 6 סקטורים עם אפס. יתרה מזאת, אם התוצאות של הקבוצות הרומניות-ערביות, כמו אבו טיר, או דלתא, אני יכול איכשהו להסביר, אבל ה- BULDOGS או BIG CARP נשארים עבורי תעלומה. :D.

אוקיי, נחכה לתוצאות הסיבוב ואז נתחיל לדבר ..

נותר לחכות שעה וחצי עד שהחבר'ה יסיימו את הסיור בחושך. חכו לחדשותי ותודה לכולם על דברים הנדיבות בפורום!

14-01-2019 18:17

הגשם הולך ומתעצם. ועכשיו נשמע הרעם. הקבוצות קיבלו אזהרת ברק ראשונה, בקשנו מהם, אם אפשר, שלא להתקרב לחכות בזמן הקרוב. אבל נראה כאילו סופת רעמים חולפת.

נהיה קר יותר ובמהירות רבה. באופן כללי התבוננתי בתחזית הטמפרטורות אפשריות, עד 1 מעלות צלזיוס בלילה. קיצוני ביותר! גשם, רוח, סופת רעמים, כפור! ואם עם כל זה, הדגים ממשיחים להיתפס, ואתה צריך לטפס למים קרים ורטובים ... וכמעט ולא נותרו בגדים יבשים ...

ברור מדוע המקומיים מסובבים את אצבע ליד ראש, כשאנחנו מדברים על התנאים שבהם ספורטאים מנסים להשיג את התואר האלוף ישראלי. אמנם מצד שני, עד כמה שידוע לי, יותר מ -200 הרוגים כבר נמצאים באוורסט, אבל זה לא עוצר יותר ויותר אנשים שרוצים לכבוש את השיא הזה. כדי לנצח בספורט, ראשית עליכם להביס את עצמכם, לעזוב את אזור הנוחות, כפי שזה אופנתי לומר היום. וזה הקשה ביותר, וזו הסיבה שלא כולם, אפילו שיש להם את כל הפרמטרים הנכונים וציוד סופר מגניב, יכול להפוך לספורטאי.

אני באמת מכבד את החבר'ה שלנו וגאה בהם. ואני מאמין שעבודה קשה זו, גם פיזית וגם פסיכולוגית, תביא תוצאות באליפות העולם. כמו שאמר המפקח הצבאי שלי, "קשה באימונים, קל בארון קבורה" (בדיחה רוסית   :D).

KESHA נשאר כבשלן, נראה שיהיה תפוחי אדמה עם בשר ופטריות. באמת, כל הזמן מאשמים אותי בזה שבכל הדיווחים שלי תמיד יש פסקה לגבי מה שאכלו השופטים. איך אתם לא מבינים שאנו בהחלט לא יושבים בחוף עם חכה, ואין לנו הרבה יותר הזדמנויות לאכול מאשר לספורטאים! והארוחה החמה היחידה היא אירוע מאוד בהיר בחיי השיפוט שלנו: אופס: ואם פתאום יתחילו אכילות של דגים מטורפות, אז אני וקשה נצטרך למסור את הארוחה הזו לשופטים בצורה של מנת יבשה, ולזיכרוני זה כבר קרה בעבר.

חתולים מקיפים את KESHA ומצמצמים את עיניהם טורפות, נראה שבקרוב יתקפו אותו. יש לו ריח אטרקטיבי מדי מה "מטבח ".

הגיע אולג דריימוב, שכבר ביקר לחלק מהקבוצות במערב וחלק במזרח. הוא ישב אתנו כמה דקות והלך לווילסונס ויורה. אני מקווה שנראה אותו עד ארוחת הערב. נכון, הוא עדיין לא החליט איפה הוא יישן, אבל במקרה הכי גרוע הוא יהיה במקלחת. רק צריך לבדוק שאין זרם מים ישירות מהתקרה, כמו מבית מנורה בשירותים לידנו  :D

בזמן שאני מסתובב אני אלך להגן על KESHA מפני החתולים, אחרת הם יאכלו אותו. המתן לפוסטים חדשים

Вечер 14.01.2019

 

יום שלישי של תחרות, 15.01.2019

15-01-2019 11:34

טבלה שקילת בוקר

Утро 15.01.2019

15-01-2019 13:31

תוך כדי קצה המזלג אסביר את העיכוב בפרוטוקולים - הסתובבתי בין הסקטורים. מאוחר יותר, כשאסיים עם תמונות, אכתוב קצת יותר.

השוואה עם השנה שעברה

2018
table utro 2017.jpg
 
2019
table utro.jpg

15-01-2019 13:31

בכן, סידרתי קצת תמונות ופרוטוקולים, ועכשיו אני יכול לשתף את מה שקורה על גדות הכנרת :-)

הגשם הסתיים בלילה. יצאה השמש ומיד נהייה חם.

השופטים קמו בשמונה בבוקר ובשעה תשע היו מוכנים להתחיל את היום עבודה. גושה ונאום נסעו לשיזף-רותם, ואני, יחד עם איגור וסרגיי, החלטנו ללכת לאורך לבנון וציילון-דוגית.

משפחת וילסון שימחו אותנו משני 10+ , אותם לקחו בשעה 14:00 ו"תינוק" אחד מתחת לשלושה ק"ג. גריזלי הצליחו להוציא שני קרפיוניצ'יקים, 2 ו-3 קילו. ועוד זוג אבדו, ואחד, לפי רגשותיהם, היה מאוד אישי.

ואז עברנו לציילון. אצל "בביברס", שקלנו 6 קרפיונים, משניים לשישה ק"ג.

ל-TEAM BY CARP היו 4 חתיכות, גם מ-2 עד 6 קילו. כשאני אעלה את התמונות, תראה לאן העבירו את המחנה כדי להימלט מהשיטפון העולמי :-)

אחר כך עברנו לדוגית, תחילה בקרנו את "אבו טירם", הקשבנו לסיפורי עצוב על 15 פספוסים על ה"מדרגה" מלאה באבנים וצמחיה. אמרנו להם : "תנחומנו" ועברנו לג'טסב. לג'טסב יש אותה מדרגה, אך הם נכנסים למים כדי להוציא את הדגים, על פי כללי התחרות, אחרת גם הם היו מאבדים את הדגים. המטוסים קלעו את כל התיקים ולקחו אתנו שני דגים. 11 דגים, נאים!

באופן כללי כולם שמחים, כמעט 700 ק"ג ביומיים!

31942 31943 31944
31947 31948 31941
31952 31945 31946
31949 31950 31951
31954 31955 31956
31959 31960 31953
31963 31958 31957
31964 31961 31962
31966 31968 31967
31971 31972 31965
31976 31969 31970
31973 31974 31975
31978 31979 31980
31983 31984 31977
31987 31981 31982
31985 31988 31986
31991 31990 31992
31995 31996 31989
32000 31993 31994
31997 31998 31999
32002 32003 32004
32001

15-01-2019 17:53

רוח מתחילה להתחזק, התחזית מבטיחה גשם קרוב יותר למחר בבוקר. ובצהריים - אפוקליפסה קטנה . אבל אני חושב שזה לא יהיה הרבה יותר חזק מאשר אחד שכבר עברנו.

חכה לפרוטוקול הערב!

15-01-2019 17:53

טבלה שקילת ערב

15-01-2019 19:13

ערב טוב

הגיע הזמן להסיק כמה מסקנות מהיום.

כך שה על פי תוצאות השקילה האחרונה, המשקל הכולל של הדגים שנתפסו, החל מהשעה 6 לפנות בוקר ביום ראשון, הוא כמעט 860 ק"ג, עם 203 קרפיונים שנתפסו, עם המשקל הממוצע של 4 ק"ג 229 גרם!

מה אתם אומרים, מרשים? באופן אישי אותי זה מרשים מאוד! הרבה דגים גדולים (טוב, למען האמת - הגדולה בשבילנו, ולא לשומבר).

מזג האוויר ממש החליטה לרצות את הספורטאים, יאפשר לספורטאים לייבש דברים רטובים, אוהלים, שקי שינה ...

וזה טוב מאוד, בהתחשב בתחזיות ליום רביעי. בהתבוננות בתחזיות הללו, אפילו היינו צריכים להזהיר את הספורטאים שאולי מחר נצטרך לעצור את הטורניר למשך מספר שעות כדי להימנע מתאונות בגלל הברקים. אני באמת מקווה שזה לא יהיה נחוץ, אבל הם צריכים להיות מוכנים. הבעיה הגדולה ביותר היא עם מסקטורים שבהם האוהלים קרובים מאוד למים, מכיוון שה אם הרוח לכיוונם תופסת גל, זה יכול פשוט להציף אותם.

למרבה הצער, היו כמה תקלות. הייתה תלונה על סקטור בה האכיל המשתתף בעת שעמד במים (לפי תקנון התחרות מותר להיכנס למים רק לצורך משיכת דג או הכנסתו בשק לשמירה) . השופט הראשי נאלץ לנסוע לשם כדי לפתור סוגיה זו. בהתחשב בכך שספורטאי זה לא היה הפעם הראשונה שהוא הפר את הכללים, נקט השופט הראשי בצורה אנושית מאוד, תוך מתן אזהרה בלבד. ובהתחשב בעובדה שהמשתתף התווכח עם השופט, הוא יכול היה לקבל קנס של -5 ק"ג. אבל ל-KESHA יש לב זהב. אני באמת מקווה שייקבעו מסקנות.

הייתה עוד פשלה קטנה, אבל מהצד שלנו. בפרוטוקול של סקטור 11, דג אחד לא נלקח בחשבון (בתעות). אבל הסיבה היא פשוטה - שני דגים ברציפות במשקל זהה של 2040 גרם .. אני בתעות חשבתי שיש שגיאה ואותו דג נרשם פעמיים - אז לא הכנסתי אותו לטבלה. התברר שהכול נכון, יש שני דגים עם אותו משקל בדיוק. כתוצאה, תיקנתי את השגיאה ואז והתנצלתי בפני המשתתף.

ערב, קר יותר. כבר 5 מעלות צלזיוס, אבל זה ממשיך, ואם אני מבין נכון, בשעה 5 בבוקר הטמפרטורה יכולה לרדת עד ל 1-2 מעלות צלזיוס

ומחר מבטיחים שלג בירושלים, בגולן ובהרי הגליל. יתכן ויהיה לנו ברד או שלג וגשם. בקיצור, עבור ספורטאים ועבור שופטים - לכולם יהיה קשה מאוד.

דבר אחד טוב - כל זה אמור להסתיים עד יום חמישי בבוקר ועד יום ראשון יהיה מזג אוויר צלול, חם ושמשי. מה המשמעות של זה? המשמעות היא שלכולם יהיה זמן לייבש את האוהלים ודברים אחרים, ולהתחמם מעט אחרי מזג האוויר הקר. ואם תפיסות לא תפסקו - זה בכלל תחייה חגיגה!

בהתחשב בקשיים האפשריים של מחר, שופטים נדדו מוקדם למקומם באוהלים. הייתי גם נשכב, אבל מישהו צריך להיות "בשמירה"? אתה אף פעם לא יודע מה יכול לקרות - תמיד חייב להיות מישהו מפוכח ובעל זכויות החלטה :-)

אני לא זוכר אם כתבתי - אחר הצהריים הגיע עיתונאים מערוץ החדשות YNet, וגם מהערוץ הישראלי ה -11. כמו כן, עורכי ערוץ הטלוויזיה "רשת" (ערוץ 13) יצרו איתי קשר, הם מבקשים שאשלח להם את הזוכים בטורניר לאולפן בשבוע הבא. אני לא רוצה להקדים את עצמי, אבל נראה לי שאני כבר יודע את מי יהיה צורך לשלוח :-)

אני רוצה להודות לכל השופטים, לא רק על עבודת השקילה, אלא גם על יצירת תנאי עבודה נוחים עבורי ולדעתי הם מבינים שהגיע הזמן להכין לי קפה רק לפי תנועת הגבות שלי :-)

איגור ו-KESHA דואגים לארוחה חמה כל יום, וכל הזמן משהוא חדש - או בורשט, אחר כך תפוחי אדמה מבושלים עם בשר, ואז מרק כוסמת עם תבשיל. בכנות, כשאני עסוק בניהול תחרות, אני כמעט לא זוכר האם אכלתי או לא, וחשוב מאוד שמישהו יזכיר לי את זה.

אני הולך לקרוא חדשות באינטרנט, רוצה לדעת מה קורה בעולם.

וכן, על פי דיווחים שונים, הקבוצות ממשיכות לתפוס דגים ללא הפסקה ...

אם יהיה עוד משהו מעניין - אודיע

 

יום רביעי של תחרות, 16.01.2019

16-01-2019 12:00

בוקר טוב לכולם!

כמו תמיד, השופטים יצאו לשקילה בשעה 9 בבוקר, כך תצטרכו להמתין לתוצאות.

החלה הרוח שה חיכינו לה. והרוח מתעצמת בכל רגע. צוותים מתחילים לצלצל - בעיה עם שקים במים - הם נזרקים לחוף או נופלים על אבנים. אך למרבה הצער, המרחקים בין סקטורים הם כאלה, ששופטים לא יכולים להיות בכל מקום בו זמנית. "ווילסונס" מתקשר כל 10 דקות ומבקש בדמעות את השופטים להגיע - הם חוששים לבריאות הדג.

KESHA ואני דנים בנושא עצירת התחרות לתקופת הרוח החזקה ביותר, אבל חבל - כרגע אכילות יכולות רק להתחזק עוד יותר, במיוחד בחוף המזרחי, כשהרוח נושבת לכיוונה. לרוע המזל אין מה לעשות - אם הרוח תתעצם לסופת הוריקן הצוותים יצטרכו לשמור על כל רכושם, במקום לדוג.

הגשם עוד לא התחיל, לפי הבנתי זה יהיה קרוב יותר לארוחת הערב. ואז יתחיל הכיף. רוח הוריקן עם גשם שוברת אפילו אוהל קרפיונים, אם אין לו גג חורפי.

===================================

לא יכולתי לסיים את הדו"ח. הוריקן התחיל. אין זמן לדווח. אנו עדיין לא יכולים לסיים את השקילה. חכו. סליחה ..

16-01-2019 12:37

טרם התקבלו פרוטוקולים מכל אזורי המשנה. אבל כבר עם מה שיש לנו - עברנו על טון - 1.132 ק"ג !!!!

טבלה שקילת בוק

Утро 16-01-2019

16-01-2019 12:52

החגיגה מתחילה! כמה צוותים הפסיקו לדוג והוציאו את החכות שלהם מהמים. חלקם השאירו רק 1-2 חכות במים. בחוף המזרחי הרוח נושבת בין הצד השמאלי, או ישירות בפנים. גלים לחצי מטר בגובה, בחופים שטוחים יותר, עד 2 מטר.

השופטים ממוקמים בחופים, בלי לחזור למחנה, ויחכו שם להודעות מהצוותים על הדג, בכדי לשקלל אותו ממש שם, ברגע שיתפסו אותו ...

==========================================

לא הספקתי לסיים גם את החלק הזה. הרוח התחזקה עוד יותר, עד הדרגה 9 מתוך 10, חדר האוכל שלנו נהרסה לחתיכות. פחי אשפה, בקבוקי מים, שולחנות עפו באוויר. קיבלתי מכה חזקה מאחד השולחנות, התהפך באיור , עד שנהיה כהה בעיניי. ברוך השם , KESHA הגיע בזמן ושנינו מיהרו להוציא את הבד מהרגליים השבורות של גזיבו. התחושה הייתה כאילו הוא ואני מלחים מנסים להיאחז במפרש קרוע במהלך סערה על ספינת פירטים. ואז הודיתי לשמיים על המשקל לא קטן שלי - אחרת הרוח הייתה מסיעה אותי לכול הרוחות

להבנה כללית של המצב - הנה סרטון קטן בשבילכם. מדהים

התחיל לרדת גשם והערב הפסיק להיות "נחמד". כאילו לפני כן, נהנינו עם לובסטרים וצדפות ...

הגיעו ג'ורה עם איליה, עזרו בחיזוק האוהלים ופירוק הדגלים שכמת נקרעו. בינתיים מצאתי מקלט במשרד, הדלקתי את מחמם אויר ובקושי חיממתי את ידי להקליד על המקלדת.

אני בכלל מפחד לחשוב מה קורה בחופים עכשיו. לפחות יש לנו אדמה די צפופה כדי לחבר אליו את המוטות, אבל בצאלון - חול, המוטות יוצאות מתוכו, כמו פקק מבקבוק שמפניה חמה….

כול זה גורם לשאלות ארגוניות שונות - כמו היכן אנו נאכל? ישנן מספר אפשרויות - להעביר את השולחן לחדרי המקלחת (אבל זה די רחוק מהאוהלים), לאכול בתורות במשרד שלי, או להכין סנדוויצ'ים וכל אחד יאכל באוהל / מכונית שלו.

ועם כל זה, ספורטאים ממשיכים לתפוס דגים. אני לא מפרסם את התוצאות, הם משתנים פשוטו כל 10-15 דקות!

שוב טלפון מ"JET STREAM" ,כול השקים מלאים בדגים ועוד שני דגים ברשתות הרמה.

5 דקות של שקט , אבל הענן שמעלינו בצבה לילך. יש סיכוי לסופת רעמים ..

בקרוב אסיים לעבד את התמונה, אחלוק אותה אתיכם

16-01-2019 13:15

כך שהפסקה הסתיימה. גל שני של רוח הוריקן הגיע אלנו. אך מכיוון שבמחנה שלנו אין למה להישבר חוץ מאוהלים, והם (תודה לאל!) עדיין מחזיקים מעמד, אנחנו כבר לא מודאגים.

נצטרך לשרוד את הלילה, ואז יהיה קל יותר.

טבלה שקילת ערב

Вечер 16-01-2019

32023 32017 32024
32021 32038 32016
32043 32025 32027
32041 32048 32049
32026 32018 32020
32040 32028 32022
32035 32044 32045
32030 32033 32034
32029 32032 32039
32047 32037 32031
32036 32042 32046
32077 32073 32019
32054 32050 32051
32056 32058 32052
32078 32075 32057
32055 32059 32053
32071 32076 32080
32072 32079 32074

16-01-2019 20:57

הפוגה נוספת, הזדמנות לשופטים לאכול לפחות משהו חם (תודה לKESHA!).

אבל לרעת מזלנו, הגיע ענן השחור, עם הרעמים, הברקים החלו לנצנץ והייתי צריך להפסיק את התחרות. אבל סופת רעמים כבר עברה לרמת הגולן.

עוד 15 דקות, אם שום דבר לא ישתנה לרעה, אנו נותנים איתות להתחיל לדוג שוב.

ברחוב יש ממש קור מוות - כ -4 מעלות. ב"חדר האוכל "החדש שלנו (בניין מקלחות ושירותים) אינך יכול לשבת זמן רב - המזלג נופל מהידיים הקפואות שלך.

את כל התמונות שהיו לי, העליתי לאלבום

שהשופטים הלכו לאוהלים, KESHA הלך לבדוק את המצב בצאלון.

תפיסות דגים נעצרו זמנית, נחכה לבוקר, נראה האם הלילה מביא שינויים לטבלה. תככים במאבק על המקום השני והרביעי שומר על מתח.

טון ומאתיים קילו של דגים בשלושה ימים - חופי כנרת לא זוכרים תוצאה כזו :-) אולי זה נובע מהעובדה שהתחרות הזו היא עשירית :-)

אני מאחל לספורטאים להמשיך באותה רוח ולשבור את כל השיאים שרק ניתן להעלות על הדעת ובלתי נתפס של הטורנירים שלנו!

הדיווחים שלי אני אמשך אחרי 9 בבוקר מחר. ובכן, או אפילו היום, אם קורה משהו יוצא דופן או מעניין.

16-01-2019 22:18

שוב, אני. ניסינו לחדש את הטורניר, אך ממש כעבור 10 דקות חזרו הרעמים וברקים. היה צריך להאריך את העצירה. עכשיו אנחנו מחכים לשינוים לטובה.

קשה ודריאמוב הלכו לבדוק את שיזף. מאיה עושה גם סיבוב עם שופטי המערב כדי לאמת שה הקבוצות ממשות הוראות שלנו על עצירת הטורניר.

השמיים מעוננים, אך ממש מעל כנרת יש חלון שדרכו רואים הירח והכוכבים. הרוח נושבת, אבל לא כל כך חזק. תחזית מזג האוויר לא ממש מסבירה מה קורה. כרגע, על פי התחזית, משבי רוח עד 60 קמ"ש. ואיפה הם? כך שאי אפשר להאמין לתחזית 100%, עם זאת הדיוק הוא עד מקסימום של 7 ק"מ. וייתכן שמאחורי הגולן הוריקן עם שלג ...

במשרד שלי חם, נוח, ולא משנה שיש קצת בלגן. אבל פשוט בגלל הגשמים אין אפשרות להוציא הכל ולסדר הכול. אגב, מחר כבר צריך להתחיל לארוז ציוד שאין בו צורך, כך שביום שישי לא לבזבז זמן יקר על זה.

עלינו לחשוב על רכישת סככות חדשות ועמידות, כי בכל זאת, לפי המסמכים אלה שהיו לנו נרכשו בתאריך 10-04-2012. 6 שנים שרדו הם וזה נפלא. הודות לנוכחות חשמל וכיריים אינדוקציה נפלאה של איגור, אין צורך בבלוני גז (חיסכון). גם לא רע. בזכות מערכת פרוטוקולים החדשה חסכנו הרבה נייר :-) בקיצור, אנחנו נהדרים :-)

לא, פשוט אסור לי לכתוב באופן חיובי על הרוח. רק כתבתי שהוא כמעט איננו, ואז זה התחיל מיד, אם כי עדיין לא כה חזקים. ועדיין רעמים ממשיכים להרעיש, אז אולי נחליט להמשיך את הטורניר בשש בבוקר.

נתראה בקרוב! 

16-01-2019 23:02

מה, הרבה זמן לא ראיתם אותי ? ;-)

בקיצור, הסערה לא נגמרת. בגלל זה החלתנו לתת הורעה לחידוש הדייג משעה 6 בבוקר (על פי התחזית זה יימשך עד 5 בבוקר). זה עצוב, אבל אין מה לעשות - הבטיחות של ספורטאים מעל לכל.

אין צל בלי אור - אולי הספורטאים יינוחו קצת ומחר הם יתחילו לדוג במרץ מחודש ואז ...! וואו מה יכול להיות!

אני מקווה שלא נמאסתי עלכם ?

========================================================= ===================

בפעם השלישית אני אומר לכם להתראות, כמו היהודי מהבדיחה. אבל אני לא מבטיח דבר, הלילה עדיין ארוך. יתר על כן, הרוח מתחזקות שוב. והגשם. אני שומעה נקישות בחלון - זהו ברד קטן! זה מה שהיה חסר לנו - רוח עם ברד : cry2:

השופטים כבר באוהלים, האחרון מי שנשאר זה אולג דרימוב, שלשותה קפה במשרדי וקורא את החדשות האחרונות. אבל עכשיו גם הוא ילך לישון.

לעזאזל זה רעם מחוץ לחלון! : o באמת יום הדין - רוח, גשם, ברד, רעם, ברק! במזג אוויר כזה, מגניב לשבת בבית, מתחת לשמיכה חמה ולגום תה חם. אבל אל לשבת באוהל רטוב, במים עד הברכיים, כאשר עם כל משב רוח אתה מקבל בראש על ידי קיר רטוב וקר .

ושוב, שלום (בדיחה: ד: ד: ד). זהו, אני הולך, אני הולך, אני הולך ...

 

יום חמישי של תחרות, 17.01.2019

17-01-2019 08:52

בוקר טוב לכל המעריצים!

בוקר שמש יפהפה, התחרות נמשכת. עוד 20 דקות והשופטים יוציאם. אנו שותים קפה, אוכלים עוגיות שהובאו על ידי נותן החסות ויטליק.

אני לא יודע מה יש לצוותים, אני באמת רוצה להאמין שלשופטים תהיה עבודה.

נראה לי שיש בעיה בסקטור 12. רובי נותר לבדו, השותף האחרון שלו עזב את סקטור והשאיר אותו באוהל שטבע במים. ומכיוון שעל פי הכללים, למתבודד אין זכות להמשיך לדוג, הוא צריך לארוז את ציודו ולצאת מן הסקטור. חוץ מכול הבעיות שיש לו - אין לו רכב, הוא הובא לכאן ברכב של שותפו, כך שהוא לא יכול לעזוב. הוא ביקש עזרה באיסוף המחנה והעלאתו למעלה. השופטים הכי אנושיים שלנו הסכימו לעזור לו לאחר שקילה.

אם השמש תישאר בשמים לפחות שעתיים, הספורטאים יוכלו לייבש את החפצים האישיים שלהם, אני כמעט 100% בטוח שלא נותרו כמעט פריטים יבשים.

אוקיי, נחכה להודעות מהשופטים.

17-01-2019 10:31

נראה לי שלקבוצות רבות יש דגים. תמונות מהמערב רהוטות מאוד :-)

ידוע לנו על דגים במזרח - אג'ואד, פרפקטים, גריזלי, ווילסון. ככול הנראה יש גם בצאלון.

אז לשופטים יהיה מה לעשות: ד

צוות מערוץ התשיעית הגיע, ומיהר מיד לסקטור של יורה, מכיוון ששם עמד וולדימיר במים עם רשת הרמה והחזיק בו דג. לחבר'ה יש חוף די תלול וסלעי, לא תמיד אפשרי להכניס דגים בשק למים והם כול הזמן חוששים לבריאותם של דגים. אז השופטים הלכו בראש הראשונה לשם, ורק אז הם ילכו לשיזף-רותם.

רוח נושבת. לא כל כך חזק, אבל אחר הצהריים מבטיחים שוב כמה מקות חזקות. העיקר שה לא יורד גשם, ונראה שחזאים כבר לא מבטיחים אותו. וברוח ועם השמש הדברים מתייבשים עוד יותר מהר.

אני אחכה לפרוטוקולים ונראה מה יוצא היום. אני חושב שזה יהיה מאוד מעניין ;-)

עד השידור הבא!

17-01-2019 13:08

טבלה שקילת בוקר

עוד 45 ק"ג - ונגיע לטון וחצי !

Утро 17-01-2019

17-01-2019 19:38

טבלה שקילת ערב

Вечер 17-01-2019

ערב טוב לכל הקהל!

כל היום התרוצצתי, באמת שלא היה זמן לשבת לעל הדו"ח.סליחה!

לפי הסדר.

כפי שניתן לראות מהטבלה המצורפת, היום תפסו 464 ק"ג, 111 קרפיונים, והמשקל הכולל הגיע ל -1 622 ק"ג! באמת מתנה לחג-היובל של המועדון ולחג-היובל של "הקרפיון הגליל" העשירי! והמתנה הזו נעשתה לנו על ידי כל המשתתפים!

היום התחיל טוב מאוד, עם מזג אוויר שטוף שמש וחם למדי. תפיסות היו ללא אפסקה. שופטים נקרעו בין אזורים, ברוך השם לא היה הוריקן וגשם.

צוות הערוץ התשיעי הגיע, צילם בוחטה של חומר, והיום הצלחנו לראות פרצופים מוכרים בטלוויזיה

סירטון ברוסית -   youtube.com

מכיוון שהייתי לבדי כל הזמן במחנה, לא יכולתי לעזוב את המטה. אך בשל העובדה שהפרוטוקולים הגיעו מכל עבר בצ'אט, וכל כמה דקות חדשים ומעודכנות, הייתה לי מספיק עבודה.

ודווקא בגלל זה, היום עף כמו כדור מעל הראש.

עכשיו KESHA ואני צריכים להתחיל לערוך תוכנית למחר, לתת מטלות לשופטים ולהכין הכול לקראת יציאתנו מחר לאולם. ננסה לוודא שכל הרכוש נלקח, כדי לא לחזור למחנה (היו כבר מיקרים). זה מה שמעכב אותנו תמיד במשך שעה וחצי נוספות. אבל יש לי מכונית חדשה ומרווחת מאוד, והגביעים נחלק בין הזוכים בטקס, אז יש סיכוי להתמודד עם המשימה הזו עם מינימום הפסדים.

בטח שמתם לב שהקבוצה "רובי בייטס" הורידה מהתחרות. עדיין צריך לתת הסבר. אתמול החליט השותף של רובי להפסיק להשתתף בטורניר, ויצא בבוקר מהסקטור. ומכיוון שעל פי הכללים יש לנו טורניר קבוצתי, והקבוצה לא יכולה להיות מורכבת מאדם אחד, תוצאות הקבוצה בוטלו אוטומטית והקבוצה נפסלה. אם מישהו באמת רוצה להתווכח בנושא זה, תן לי דוגמא לספורט בו נסיגת הספורטאי ממרוץ, או לא קבוצה מטורניר, תאפשר לו לשמור על תוצאות ביניים. ובכן, כמו שרצתי 5 מתוך 10 ק"מ - כתוב לי שרצתי חמישה, ולא עשרה.

מה שעצוב, רובי נותר לבדו על החוף, בלי מכונית. והשופטים נאלצו לעזור לו להתרחק מהמים. איך הוא יחזור הביתה - אני לא יכול לדמיין. אבל כאן אנחנו לא יכולים לעזור לו, איך אומרים - עד כאן.

גם צוות דלתא הפתיע אותי. ובכן, איך כן, עם טירוף של אכילות קרפיונים כזה להצליח לא לתפוס דג בודד? עם זאת, יש עדיין הלילה ואני מאוד מקווה שהם בכל זאת יצליחו להירטב את הרשת הרמה.

זה הכול, אני צריך לישון, מחר בשעה שש בבוקר, אני צריך להתחיל להעמיס דברים במכוניות.

הטבלה הסופית תפורסם ככל האפשר ברגע שאני יוכל.

תודה רבה לכולכם שתמכו בנו!

 
     

יום שישי של תחרות, 18.01.2019

הנה טבלה סופית!

compare_days.jpg

 

תודה לכולם על התמיכה!

לרוע המזל, חלק מהקבוצות לא הגיעו לטקס. חלק מסיבות חשובה (צוות אסא), חלק פשוט כי "מה טעם לבוא לטקס אם אני לא זכיתי במדליה?" כמובן, זה חוסר כבוד לכולם, אבל אלוהים יהיה השופט שלהם. כמו כן, חלק מהקבוצות לפני שהם עזבו, בכל זאת מצאו זמן לקפוץ לעין-גב, למשל Big Fish-Prestige - השותף מרוסיה טס חזרה וחייב להיות בשדה תעופה בעוד כמה שעות. מסכים - סיבה מספיק טובה.

תודה לאל שמזג האוויר ביומיים האחרונים אפשר לקבוצות לקפל את הציוד על "יבש". בגדים יבשים, אוהלים. לא כמו בשנה שעברה. אז כדי תמיד לחפש צדדים חיובים בכל מצב :-)

לפי המסורת ובלהתחשב שהחבר'ה עייפים מאוד במהלך הטורניר, לא נשאתי נאומים ארוכים. נתתי כמה נתונים סטטיסטיים, דיברתי על תוצאות מדהימות והמשכתי לחלוקת פילים ותפוזים.

בראש ובראשונה הודיתי לספונסרים שלנו – ספונסר הראשי של התחרות – גנדי טויביס וחנות "מועדון הדייג" (יבואן רשמי של מוצרי  FOX בישראל) , יבואן רשמי של מוצרי  SPORTEX בישראל חנות מבלרוס "ECHOLOT" ובעלים – גלב וקיריל, החנות באינטרנט -  "Memel Tackle" ואנדריי בז'וטקין, כמו גם הספונסר החדש - חנות מוצרי הקמפינג "CampingLife" ובעליה יאן! אני חושב שהקבוצות יתמכו בי ויגידו להם -  המון תודה לכם!!!

והנה רשימת הפרסים שקיבלו הזוכים!

 1. מקום I
  • אוהל "DAIWA" (אודד בכר - DAIWA)
  • שני רולרים "Shimano Medium Baitrunner" (אודד בכר - DAIWA)
  • כסא מתקפל "Fox" (אודד בכר - DAIWA)
  • Carp Rod Sportex FBC ( "ECHOLOT", בלרוס)
 2. מקום II
  • RodPod Fox (אודד בכר - DAIWA)
  • כסא מתקפל "Fox" (אודד בכר - DAIWA)
  • HoldAll "Fox" (אודד בכר - DAIWA)
  • SPOD Sportex Catapult 5.5lb( "ECHOLOT", בלרוס)
 3. מקום III

חייב לציין את הקבוצה השופטים הנפלאה! ז'ירניאקוב אלכס (KESHA), איגור קרבנסקי, סרגיי קורנקובסקי, גאורגי בוקי, לרמן יליה, מאיה וולינסקי, זבודוב וולדימיר, זבודוב וולנטינה , אנדרייב נאום  – קבלו תודה ממני!

18.01.2019

מה קיבלו הזוכים – תראו:

 • מקום ראשון – קבוצת "Jet Stream" – סקטור В17, בריגורנקו ניקולאי, פיטצקיי יאבגני, אורלץ אלכסדיפלומות, מדליות, גביעים, פרס כספי ופרסים מספונסרים
 • מקום שני – קבוצת "Bober-L-Fox" , סקטור В15, פשה סרגיי, בלן אדי, קוקוליאב אנדריידיפלומות, מדליות, גביעים, פרס כספי ופרסים מספונסרים
 • מקום שליש – קבוצת"King Carp" , סקטור А8, חורסנוב ארטיום, חרסונסקי קונסטנטין, אלקסייב דימה – דיפלומות, מדליות, גביעים, פרס כספי ופרסים מספונסרים
 • דג הכי גדול – קבוצת "Jet Stream" – סקטור В17, בריגורנקו ניקולאי, פיטצקיי יאבגני, אורלץ אלכס עם קרפיון 11 קילו 660 גרם – דיפלומות, מדליות, גביעים, פרס כספי ופרסים מספונסרים
 • מקום ראשון ב-A ZONE – קבוצה "Team By Carp"חוחה אלכס, פסקוב סרגיי, חייקין גנדי - דיפלומות, מדליות, גביעים ופרסים מהספונסרים
 • מקום ראשון ב-B ZONE – קבוצה "BullDogs"גלטמן אלכס, בונין בוריס, יוקיליס אלכס- דיפלומות, מדליות, גביעים ופרסים מהספונסרים

 

עכשיו הגיע זמן להתחיל לקרוא לספורטאים. כול ,מי שלא זכה בשום מ

והנה טבלה של כול הזוכים

 

Place/Nomination Zone/Sector Team Weight/Carps Team Photo
I 17 "Jet Stream"

(Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr)

293 440

75 carps

Average weight: 3913

18.01.2019
II 15 BOBER - L-FOX

(Pasha Sergey, Eddi Bellen, Kukuliev Andrey)

252 590

60 carps

Average weight:4210

18.01.2019
III 8 "King Carp"

(Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Arthiom)

194 790

41 carps

Average weight:4751

18.01.2019
Nominations
"Big Fish" 17 "Jet Stream" (Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr) 12 kg. 710 g. 18.01.2019
I place Zone "В" 16 "Team By Carp" (Sergey Peskov, Khokha Alexandr, Haikin Gennady )
176 990 gr.
40 carps
18.01.2019
I place Zone "А" 6 "BULLDOGS" (Glatman Alex, Bunin Boris, Yukilis Alex)
89 980 gr.
15 carps

18.01.2019

Place Sector Zone Team Name Team Members Total Weight Carps Team Photo
1 17 B "Jet Stream" Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr 293440 75 18.01.2019
2 15 B "BOBER - L-FOX" Pasha Sergey, Eddi Bellen, Kukuliev Andrey 252 590 75 18.01.2019
3 8 A "King Carp" Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Athiom 194 790 41 18.01.2019
4 16 B "Team By Carp" Sergey Peskov, Khokha Alexandr, Gennady Haikin, Sokolov Alxandr 176 990 40 18.01.2019
5 9 B "Perfect" Lahtionov Valery, Lahtionov Dmitry, Liashenko Stanislav 151 540 34 18.01.2019
6 11 B "Golan Sportfishing " Aguad Saada, Diana Saada 141 985 40 18.01.2019
7 13 B "VILSONS" Lukmanov Vladimir, Lukmanov Viktor, Lukmanov Vilmir 133 710 29 18.01.2019
8 6 A "Bulldogs" Glatman Alex, Bunin Boris, Yukilis Alex 89 980 15 18.01.2019
9 18 B "ABU TEAR" Ahmad Abu Tear, Saber Abu Tear, Abu Tear Abed Albary 63 560 16 18.01.2019
10 5 A "WILD CARP" Kuzminsky Yuri, Kuzminsky Alexandr, Gorodensky Vladimir 47 950 16 18.01.2019
11 14 B "GRIZZLY TEAM" Kaganovich Yury, Fainerman Vladimir, Vladimir Nikolayev 45 620 12
12 10 B "BIG FISH PRESTIGE" Kitaitsev Sergey, Rubin Evgeny, Ageev Arthiom 45 070 10  
13 10 B "Big Carp" Karaev Larisa, Karaev Oleg, Zlatkin Vadim 42 030 13 18.01.2019
14 3 A "ACA" Khohlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slavik 38 770 12  
15 1 A "Pompi-Team " Pompi Tant, Viorel Sucau, Gurskiy Maxim 36 960 11  
16 2 A "Alpha Carp " Albert Roth, Willy Suciu, Roby Roth 21 690 8 30602
17 7 A "Delta" Karamidaru Micha, Karamidaru Miriam, Vasiley Gavrila 0 0  
18 12 B "ROBY BAITS" Bikov Roman, Dadichenko Denis, Dorman Denis The team removed from the competition due to technical reasons  
Total 1 777 kg 432 Carps
Average Weight

4113

The biggest carp 11 660 Sector #17

Jet Stream

קצת נתונים למחשבה.

מצב הירח

13.01.2019

14.01.2019

15.01.2019

16.01.2019

17.01.2019

18.01.2019

ZONE А
ZONE В1
ZONE В2

ZONE В3

כמקובל אצלי, הבה נמשיך עם ניתוח טיסות כול מיני תוספות שלא נכנסו לדוח הרגיל.

אז - הטורניר הבינלאומי העשירי, היובל, הפתוח בנושא דייגי ספורט בקרפיונים, עמד במלואו בציפיות המוטלות עליו! יותר מטון ושבע מאות קילוגרמים של קרפיון! 432 זנבות, במשקל ממוצע של יותר מארבעה קילוגרמים! מספר גדול של שמיניות, תשיעיות, תריסר ומעל תריסר!

אנו יכולים לטעון שהחוף המערבי גרוע מהמזרחי, אבל אם היינו ממקמים את כל 18 הקבוצות בחוף המזרחי - אני כמעט 100% בטוח שלא היינו משיגים תוצאות כאלה, גם בעמדות הכוללות וגם בתפיסות דגים באופן אישי! אני מסכים, לקבוצות החוף המזרחי היו סיכויים גבוהים יותר לנצח. אבל קחו את KING CARP - מקום שלישי בסך הכול! ההבדל עם המקום השני הוא 57 ק"ג, שזה לא הרבה, עם דג אוכל טוב.

ההחלטה לקיים טורניר בשני צדדים, לדעתי נכונה. אולי היה צורך להזיז את סקטורים בחוף המערבי דרומה יותר, לכיוון צינברי, שם מים יותר רדודים. אבל קשה לנחש ב- 100%, מכיוון שמפלס והטמפרטורה משתנים כל הזמן, וכאשר עושים סימון ראשוני שבוע לפני הטורניר, יכולים לקבל תמונה אחרת לגמרי בסימון הסופי. לא לשכוח - כנרת אינה מאגר קטן עם תנאים יציבים. אז תמיד נשחק ברולטה.

כל חורף חדש שונה מהקודם - בטמפרטורה, בגשמים ובעוצמת הרוח. מה עדיף - מזג אוויר שטוף שמש וחם, עם שקט או הוריקן, כמו שהיה בטורניר הנוכחי? ובכן, אם אתה מסתכל על התוצאות, אז הכף נוטה להוריקן, כי במזג אוויר טוב היו לנו תפיסות גרועות יותר, בערך חצי ממה שהיה עכשיו ועם מספר קבוצות גדול יותר .

כמובן שלא כולם יכולים לעמוד בתנאים כה קשים. שני הטורנירים האחרונים שלנו דמו יותר לתוכנית "הישרדות", אך יחד עם זאת היו הרבה תפיסות! בנוסף, מזג האוויר הגרוע לא אפשר לדייגים עם רשתות לחגוג מעל ציוד הקבוצות, מה שגם נתן את תוצאתו. וכן, חובבנים גם לא הציקו הרבה. בקיצור - לכל מטבע יש שני צדדים. ומכיוון שאין לנו מאגר נפרד משלנו לדיג ספורטיבי, אנו צריכים לחפש פשרה בין נוחות לתוצאה.

צוות השיפוט הפך למשפחה קרובה אחת בשנים האחרונות, חבל שאנדריי התנתק ;-). אבל הכול לטובה - בהשתתפות הראשונה שלו נכנס לזוכי הפרסים! והתחלה כזו שווה המון! ואני סולחת לו בשמחה על כך שהוא "בגד" באחוות השיפוטית שלנו! השנה היו לנו כמה שופטים חדשים שמונו לחוף המזרחי - וולודיה ווליה זבודובי, ומיה וולינסקי (לאחרונה - נכס חדש במועדון שלנו, נכנסה לתפקיד האחראית על ניהול תחרויות מצוף ו-FEEDER), שכבר הראו את עצמם בגביע קודם כחברי צוות מבצעת ועמלני. יחד אתם היה טורניר מנוסה, שנשפט שוב ושוב, אילושה לרמן. אני חושב שמצד הספורטאים לא היו תלונות על עבודתם?

בצד המזרחי כבר הייתה קבוצה שה "נבדקה בקרבות" - איגור, גושה, סרגי, נאום וקאשה - הם היו צריכים לרוץ, עמוק עד הברכיים במים ובבוץ ... מבחינתי כמנהל, צוות השיפוט עבד 100%. הם יצאו לשקילות לא מתוכננת, עזרו בכל מה שנדרש, תנו כתף אמינה וזרועות חזקות. תודה חבר'ה, כשאתם אתנו, אני בטוח שכל הדגים ישקלו וישוחררו בזמן, חיים ובריאים, בחזרה, כדי לתת לנו דור חדש לטורנירים הבאים!

כפי שכבר כתבתי, מזג האוויר שטוף השמש ביום חמישי ושישי אפשר לנו לייבש את כל ציוד, האוהלים וכו ', כך שהיה קל ונעים לקפל אותם. לטובת הלוגיסטיקה, החלטנו לעשות זאת: חלק מהדברים לקחו סרגיי ואיגור, ואניוקשה לקחנו את כל מה שנשאר + את מה שהיה אמור להיכנס לאולם לטקס הסיום. השופטים יצאו לשקילה האחרונה, וקשה ואני הלכנו לעין-גב להתחיל בהכנת האולם. כרגיל לא בלי הפתעות. אולג דריימוב, שבילה את הלילה האחרון בסככת מציל, בה שמרנו את כל הפרסים והגביעים, "זרע" את המפתח. עברנו כמה דקות לא נעימות בחיפוש אחר האפשרות לפתוח את הדלת, כי בלי גביעים ופרסים לא הייתה שום סיבה ללכת :-) למרבה המזל מצאנו את אחד מעובדי החוף שהיה לו מפתח ספר. אז הבעיה הזו נפתרה ללא הפסד גדול מדי.

לאחר הטקס, כל הסחורה מהמכוניות של איגור וסריוז'ה, יחד עם מה שהיה בצד המערבית, הועמסו לרכב שלי ושל קשה . באופן מפתיע, הכול נכנס, אם כי גם לי וגם לקאשה - עד לתקרה, וחלק נוסף על תא המטען מלמעלה. התקווה לצמצם את מספר הדברים בסוף הטורניר לא התממשה, להפך, גדלנו עם רכוש :-) וולודיה נתן למועדון תנור חשמלי, גדול, מאיה - מיקרוגל, איגור - אוהל חדש. ובכן, הרכישה החדשה של המועדון היא רמקול עם שני מיקרופונים אלחוטיים, שעובד גם על חשמל וגם מהסוללה המובנית. פצצה, אני אומר לכם! זה מאוד נוח כשאני מנהל את הטקס ברוסית, ומישהו (הפעם, יורה קגנוביץ ' היה המתורגמן, כבודו ושבח!) בעברית במקביל.

בערך בחמש וחצי בערב קשא ואני כבר היינו ליד מחסן המועדון שלנו. לאחר פריקת של כול הציוד התברר כי המחסן שיש לנו לא מספיק גדול. ואם נצמח בקצב כזה, בקרוב נצטרך לחשוב איך להמשיך לחיות :-)

שוב תודה לכל מי שהשתתף בהכנות לטורניר, גם חברים עמותה וגם חברי מועדון רגילים, ופשוט אנשים טובים שאכפת להם מהעסק שלנו!

תודה לבית הדפוס CityPrint שתרם לנו תעודות איכותיות !!

תודה למשרד רשות כנרת, המיוצג על ידי אריה סגרון, מנהלי חופי צובקה (חוף המערבי), גדי (חלוקים-לבנון) ואייל (ציילון-דוגה), אחראי על לבנון - אדם, על אספקת החופים, אפשרות לפריקת ציוד צוות בכביש החוף, שקיות זבל, גישה לחשמל, מקרר ויצירת תנאים תקינים למטה התחרויות בלבנון ובשקמים!

קיבוץ עין-גב, באופן אישי מנחם לב ושמרית ברזילאי, על אולם לטקסי הפתיחה והסגירה של התחרות!

יעל שביט ואפרת ממחלקת קשרי עיתונות בקיבוץ עין-גב, על פרסום הטורניר שלנו בתקשורת!

טוליק גוזמן ונטשה ליאת לצילומים נפלאים מפתיחה וסגירה!

אני מציג לתשומת לבכם עלילה מדהימה שצולמה והוצגה על ידי הערוץ הישראלי התשיעי (ברוסית):

רוצה להוסיף מה שכתבו עלינו עיתונים

 


התודה רבה לכול מי שהשתתף בחג הדייג שלנו ונתראה בקרוב!

 תמונות שצולמו בזמן התחרות תמצאו כאן

 הדוח שנעשה בזמן התחרות (ברוסית) – כאן

 עם כבוד רב לכולכם,

מזלין אנדרי, פברואר 2019