XI אליפות הבינלאומית הפתוחה בדייג ספורטיבי של קרפיון "קרפיון הגליל 2020"

הקדמה

 1. כודם כול אני רוצה לבקש סליחה על כול טעויות כתיב שתמצאו בדוח הזה. אני לא למדתי בבית ספר ישראלי, לא סיימתי אולפן. למדתי עברית בכוחות עצמי עוד באוקראינה, כשהייתי כבר בן 27. ברור שהשתמשתי ב WORD וטעויות הכי בולטות הוא תיקן, אבל...

 2. כנראה הדוח הזה יהי הכי קצר בין כול הדוחות על ה"קרפיון הגליל". ולא רק בגלל התוצאות אבל גם בגלל השידורים שעשיתי מסקטורים, וזה כמובן פגע ביכולת שלי לכתוב בפורום. זה היה עוד ניסוי אחד והאם הוא היה מוצלח – תחליטו בעצמכם.

 3. לכול מי שלא מכיר את הסגנון של דוחות שלי - אני מתחיל למספר את הימים בצורה הבאה - היום ראשון של תחרות - הוא היום הראשון. היום לפני - יום מינוס אחד. יומיים לפני - יום מינוס שתיים. וכדומה. ברור?

 4. גופן אלכסוני בדרך כלל מציין תוספות שעשיתי אחרי התחרות - בבית.

הכנה

הרשמה התחילה בפורום ב-10 ביוני 2019. עד סוף אוגוסט בקושי נרשמו 10 קבוצות. התחלתי להיכנס לפאניקה אבל עד סוף ספטמבר הרשימה גדלה עד 19 קבוצות ועד סוף אוקטובר – עד 26! כדי לא לבלבל לכם מוח – רשימה סופית הסתיימה עם 25 קבוצות, למרות עובדה שלפעמים המספר הזה קפץ גם עד 32 קבוצות! ואז  נכנסתי לפאניקה מסיבה אחרת – איפה נמצא כול כך הרבה מקום?

חורפ גשום של 2018-2019, והתחלה לא פחות גשומה של 2020, שימח אותי כי תושב ישראל, והפחיד כמארגן התחרות. עד כמה שהמפלס הכנרת יותר גבוהה – ככה יש פחות מקום לסקטורים. לכן החלטנו לקחת את סימון הסקטורים ממש ברצינות. כמו שנה שעברה הוקמה קבוצה ניידת, מורכבת מאלופי ישראל משנות קודמות.

אני עשיתי טיוטות של מפות שהיו מבוססות על מפות משנות קודמות . אחר כך, שבועיים לפני התחרות, יצאנו לכנרת איפה התברר – אין שום דבר משותף בין מפותינו והמציאות. המפלס היה גבוהה מאוד והיינו בטוחים שהמגמה הזאת תמשך לחודשים הבאים. מסיבה זאת וויתרנו כל החוף המערבי, כבקושי מצאנו כאן 4 סקטורים. החלטנו להתרכז בחוף המזרחי. למה? כי השנה קיבלנו תמיכה מושלמת מקיבוץ עין-גב בכול הקשור לתחרות. קיבלנו אישור להקים סקטורים גם בשטח של קיבוץ. יותר מזה - אם המים יעלו – יהיה מותר להעביר אוהלים אפילו לחצרות של ביתם של חברי קיבוץ. חוץ מזה קבלנו אישור להשתמש בחוף סוסיטה. ובנוסף, כשה עשינו את הגביע מועדון 2019, יצרנו קשר חם עם בעל חוף גופרה – דודו.

חשבנו, שזה יספיק ל-25 קבוצות. כדי להיות בטוחים – סימנו אפילו 32 סקטורים – כדי שה יהיה לנו עודף לכול מקרה .

הינה טיוטות של המפות שהכנתי לפני היציאה לכנרת

EIN-GEV GOFRA
Halukim-Lavnun-Kursi Zeylon-Golan-Duga-Dugit

כמו שתיראו בהמשך מפות סופיות יהיו שונות בהרבה מהטיוטות. והסיבה מאוד פשוטה – גובה המים. המהירות של עליה היה כול כך גדול שבהרבה מקומות, איפה בבדיקה מצאנו מקום טוב לסקטור – או שהיו מים, או בוץ.

יותר קרוב לדצמבר ברשימה כבר היו 4 קבוצות מרוסיה, אחת מאוקראינה ו-2 מבלרוס. אני לא מזכיר קבוצות מעורבות היכן ספורטאים מחו"ל נכנסו כחלק מקבוצה מקומית (לדוגמה "אמוס", "גריזלי" ואחרים).
בעיה אחת - בזכות הניסיון רב, שצברתי במשך 15 שנים, לא האמנתי שכולם יגיעו להגרלה. וזה בדיוק מה שקרה, אבל על זה בהמשך.

כמובן לקבוצות מחו"ל לא הייתה אפשרות להביע כל ציוד שנדרש, לכן הם פנו עלי ולמועדון עם בקשה לעזרה. בניתי רשימות של הציוד הנדרש ופרסמתי הודעה בפורם – "מי יכול לעזור?" תוך זמן קצר הייתה לי רשימה של 10 חברי המועדון שהיו מוכנים "להלוות" ציוד.  אז
 בהתחלת ינואר היה לי ציוד שביקשו לכל הקבוצות. נשער רק להביע כל זה לכנרת.

ואז התחיל מה שדיברתי עלו לפני. קבוצה שה ירדה מהרשימה ראשונה הייתה "ASSUM" מרוסיה. אחריה "HELICOPTER" מבלרוס, הבאה בתור "RIBOLOFF" מרוסיה ו-"ROCKET BAITS" מאוקראינה. נשארו רק "RUNNING RHINO" ו"EUROLUX". אבל ממש שבוע לפני התחרות "EUROLUX" הודיעו לי שהם לא יכולים להשתתף. למזלנו פתאום נרשמה קבוצה נוספת מאוקראינה – חברי הנבחרת אוקראינה ואלופת העולם - "KRYCHEVICHY"

בסופו של דבר בזמן ההגרלה באולם נוכחו – קבוצה אחת מרוסיה, קבוצה אחת מאוקראינה וקבוצה אחת מבלרוס. חוץ מזה היו נציגים של רומניה, אנגליה ואפילו דרום אפריקה.

תקופת ההכנות הסתיימה , אישורים התקבלו, נשארה רק בעיה אחת – שופטים. ל-25 קבוצות 7 שופטים לא מספיק. אבל שבוע לפני התחרות גם בעיה הזאת נפתרה – לקבוצת השופטים התווסף אחד מהספונסרים שלנו - גלב דמיטרוביץ' עם חברו יבגני ממינסק, ומאיה וולינסקי שהייתה אחראית על הגביע 2019. כמו שאומרים – כל הבעיות בסופו של דבר מוצאות את פטרונן ללא התערבות שלנו תקופת ההכנות הסתיימה , אישורים התקבלו, נשארה רק בעיה אחת – שופטים. 7 שופטים לא מספיק ל-25 קבוצות . למזלנו, שבוע לפני התחרות גם בעיה הזאת נפתרה – לקבוצת השופטים התווסף אחד מהספונסרים שלנו - גלב דמיטרוביץ' עם חברו יבגני ממינסק, ומאיה וולינסקי שהייתה אחראית על הגביע 2019.
כמו שאומרים – כל הבעיות בסופו של דבר ימצאו את פתרון אפילו ללא התערבות שלנו

מפני שעוד דבר חדש שהיה בתחרות הזו היה העברת זמן הפתיחה של טקס לשעה 13:00 במקום 18:00, היה לנו ברור, שלא נספיק לסמן 25 סקטורים בשבת אפילו אם נקום ב-6 בבוקר. לכן החלטנו להגיע לכנרת בערב של יום חמישי ואז מוקדם בבוקר לצאת לסיור, כשה יהיה לנו כל היום לפננו.

ועוד דבר – כל הציוד שלנו נשאר בסככת מציל בחוף לבנון אחרי הגביע. זה אומר שלא היה צורך בהובלה כבדה, אלה רק גביעים, חולצות ואוכל לשופטים לכמה ימים הראשונים. ביום חמישי בבוקר הגעתי לסופרמרקט לקנות אוכל למשפחתי לשבוע (כי אני משאיר אותם בלי רכב) וגם חלק עקרי לשופטים.

הדוח שלי אני אכין כמו סוג של סלט – מעורבב בין ציטוט של הודעות שלי בפורום ותוספות שאני עושה עכשיו.

עוד דבר אחד – צילמתי המון (שידורים חיים) בזמן התחרות. והחלטתי שלא יכניס סרטונים לפי הסדר של הקלטה כי זה לא היה בסדר עולה – כמו 1-2-3-4... אבל אכניס את כל הקישורים בסוף הדוח, ולא לפייסבוק עלה לערוץ שלנו ב-YOUTUBE. הסיבה היא פשוטה – אנו חייבים לצבור 1000 מעריצים עד ספטמבר, כי לפי החוק החדש של יוטיוב למי שיש פחות – לא יכול לבצעה שידורים חיים מהטלפון. אני מכיר שי הרבה אנשים שאין להם חשבון בפייסבוק ואז הם אינם יכולים לראות לא את השידורים וגם את ההקלטות . אבל ביוטיוב כל אחד יכול להיכנס ולצפות בשידור.

אז כמו שאומרים באינטרנט – תכנסו, תרשמו, תלחצו לייק ותסמנו פעמון כדי לקבל עדכונים מהערוץ.

בנוסף – בסוף של דוח על יום מסוים אני אכניס קישור ל"סיכום של היום" שהוקלט ביום הזה.

עוד דבר שלא מצא חן בעיניי – מקום לטקס סיום והנקת פרסים. כול שנה טקס פתיחה וסיום אנו עושים באולם גדול –אמפיתאטרון עם במה גדולה, תאורה ותיקרה מאוד גבוהה. אבל עכשיו אמרו לנו, שבדיוק ב-31 לינואר האולם כבר תפוס על ידי איזה שהיא להקת מחול. הייתי נסער מאוד. שמרית (אחראית על כול מה שקשור לתיירות בקיבוץ) הבטיחה לנו למצוא פתרון חליפי. כשה היינו בסימון ראשוני, שבועיים לפני התחרות, שמרית יצרה אתי קשר ואמרה שמצעים לנו חדר ישיבות בכפר נופש עין גב. אחרי שסיימנו סיבוב בכנרת, אני, אלכס וקוסטיה קפצנו לשם לראות את המקום. לא יכול לומר שאהבתי אותו (חדר ישיבות גדול. תיקרה עד 3 מטר, שטוח) אבל באין בררה – תודה רבה! הבטיחו לנו להכין את החדר עד 31 בינואר, כולל 100 כיסאות, שולחנות וכולי. איך הכול נגמר – תיראו בדוח מיום אחרון של תחרות.

вечер 23-01-2020.jpg

יום מינוס שלוש – 23.01.2020

» 23-01-2020 22:06

 

נו, מרגע זה אנו יכולים להתחיל את האגדה.

בצהריים אני העמסתי לאוטו ארגזים עם גביעים וגם שאר הציוד שנשאר במחסן , ויצאתי לכיוון של כנרת. נפגשנו עם קשה (KESHA) – השופט הראשי – בתחנת דלק, שתינו כוס קפה וקרוב לשש בערב נכנסנו לשער של לבנון.

שם חיכה לנו אהוד, אחד מעובדי החוף, שמסר לנו כול המפתחות ורק כשה היה בטוח שה הכול בסדר הוא נסע הביתה.

כמו שהיה בגביע, קיבלנו שני מבנים – סככת מציל ומרפאה. סככת מציל מיד נחבשה על ידי השופט הראשי אז לי נשארה המרפאה

בקרוב הגיע יליאה שהקפיץ לחוף גם שופט החדש – סרגיי, בעוד כמה דקות הגיע יגור.

התחלקנו – שופטים התחילו להקים מחנה ואני – לסדר את ה"אולפן הקלטות" .

ברגע הזה הכול מוכן לעבודה - מצלמה GOPRO ו-15 סוללות איתם, מחשב נייד, מסך גדול ואני.

התחיל גשם, עד כמה שאני מבין הלילה ומחר יהיו כמה גשמים כולל סופות רעמים, אבל עד כמה זה ישפיע עלינו – לא ברור. נכון לעכשיו תחזיות לא מבטיחות משהו יוצא מין הכלל. בהתחלה יהיה קר אבל לכרת היום רבעיי טמפרטורה תתחיל לעלות.

בזה בינתיים הכול, לילה טוב ונתראה מחר!

יום מינוס שתיים – 24.01.2020

כמו שאומרים – הכול התחיל כל כך טוב, אבל... יותר קרוב ללילה התחיל גשם שבתוך כמה דקות הפך למפל. התברר שגזיבו לא מחזיק מים בכלל וסיימנו את הארוחה עם הטיפות מטפטפות לתוך הצלחות .

עד 2 בלילה הכנתי תגים עם מספר סקטור. נרדמתי בקושי בערבה בבוקר והתעוררתי בגלל פיצוץ אז שבגללו כל הבניין קפץ. בשניות הראשונות לא יכולתי להבין מה קרה – התקפה של חיזבאללה? התפוצץ בלון גז בסככת מציל? נפל מטאוריט? כשה הבנתי שזה היה רק רעם – חשבתי לעצמי – עד כמה קרוב פגע ברק???

כבר בוקר. לפני כמה דקות הגיע סרגיי – קצין ים שלנו, טיפה יותר מאוחר – קוסטיק. עוד מעת הם צריכים לצאת לסימון חופים, אבל תחת גשם זה לא תענוג בכלל.
לא הספקתי לסיים את הדוח כי הגיע אלכס אורלץ וחברי יצאו לדרך. ואני אלך אעשה לעצמי סנדוויץ'...
אחרי פרסום של תמונה מטה נאשמתי בגזענות על ידי אחד מספורטאים ישראלים דוברי רומנית – איפה דגל של רומניה? באצת אז עוד לא ידעתי שיש לנו בין המשתתפים אזרח רומניה אמיתי! מבקש סליחה!

החברי הגיעו לגופרה...מה אני אגיד לכם... מצב על הפנים. המון סקטורים שהיו מסומנים על המפה – פשוט לא קיימים יותר! הם כבר מכוסים במים . ומצב כזה לא רק בחוף אחד... עכשיו חברי יחזרו לארוכה קצרה ונדון בנושא – מה לעשות. ובינתיים – תמונות ממחנה שלנו.

Flag.jpg

היה יום קשה ביותר לחברי. הם חזרו כמעת בחושך, אבל בלי זה לא הינו מספיקים עד שעה 13:00 לסמן כול החופים.

בערב היה קר מאוד! הייתי חייב להדליק מזגן.

Office.jpg referee.jpg

מחר בבוקר אני נוסע לעין-גב, נתחיל להכין אולם. מ-11:00 נתחיל הרשמה סופית, ב13:00 – טקס פתיחת התחרות. אחר כך קבוצות יוצאות לחופים ועד 6 בבוקר יש לנו שקט וזמן לאכול . אלכס השוטר הבטיח לבקר וזה אומר – יהיה משהו טעים! רק בעיה אחת – לאכול פעם ביום – לא ממש בריא. גם לשתות ליטרים של קפה כמו שאנחנו עושים... אבל אין גבול לדברים שאנחנו מוכנים לעשות בשבילכם – הספורטאים האהובים שלנו!

יום מינוס אחד – 25.01.2020

תוספת אחרי התחרות: בגלל עומס של דברים לא הספקתי לפרסם מפות סופיות של סקטורים.  אז
 אני מתקן את השגיאה.

Шикмим - Финал Цинбари - Финал Эйн-Гев Финал
Сусита - Финал Гофра - Финал Халуким-Курси Финал
Цейлон-Дуга Финал

שמתם לב שפתאום צצו לנו 4 סקטורים בצד המערבי? כשה קשה וחברי חזרו בערב יום שישי התברר שחסר לנו מינימום 2 סקטורים. בטח שיכולנו להכניסם בין סקטורים אחרים אבל אז היה יוצא שחלק מהקבוצות יושבות לבד וחלק – כמו גזר בשדה - בשורה אחת. אחרי וויכוח סוער החלטנו לכלול מערב. לא תאמין כמה לא רציתי לעשות את זה - רק בגלל 4 סקטורים הנוספים לשלוח שופטים לצד השני של כנרת, אבל באין בררה – הסכמנו. בסופו של דבר בשבת בבוקר קשה נסעה לצינברי, איפה פגש המאמן הראשי של נבחרת ישראל (אולג דריימוב) ובייחד הם סימנו ארבע סקטורים שהיו החסרים.

כמובן בבוקר יום שבת לא היה לי כבר זמן לכתוב משהו בפורום, לכן מוסיף מה שאני זוכר מאותו יום.

בערך ב-10 בבוקר אני כבר הייתי בעין-גב. התחלתי לעשות סדר על הבמה, לפתוח שולחנות, לחבר מחשב. ליד הכניסה לאולם שמנו שולחן קפה, מחמם מים, עוגיות. אותי יחד עם המחשב הכניסו לפינה כי השנה עשינו עוד משהו חדש – פוסטר ענק2X4 מטר. כזה:

Задник для сцены


לדעתי יצא משהו יפה מאוד! חיברנו לחצובות דגלים של מדינות המשתתפות ואז קיבלנו הרגשה של אליפות העולם בישראל.

הקבוצות התחילו להגיע .ניסיתי לחבר מצלמת-WEB כדי לעשות שידור דרך המחשב אבל עקב חוסר זמן – לא הספקתי לסיים. ברוך השם, הייה באולם אלכס פנקין – אחד מהספונסרים שלנו – שהביע אתו מצלמה עם חצובה והקליט כול הטקס (סרטון תראו בהמשך)

לא ממש בשעה אחת, אבל ב13:15 התחלנו.כל מי שמכיר אותי יודע שאני יכול להיכנס לצרות בכול עת. למה אני אומר את זה? כי בערב של יום שישי, כשה אני הכנתי ציוד למחרת, התברר שאני לא מוצא כדורי פין-פונג להגרלה! היו לי רק 19 מה שנשאר אחרי הגביעמועדון ואיפה השאר – לא היה לי מוסג (אני מודה עכשיו – שבוע אחרי סיום התחרות, כאשר עשיתי סדר במחסן המועדון - מצאתי אותם).

כרגיל – נכנסתי לפניקה. הצילה אותי - מאיה. התברר שיש לה בבית מספיק כדורים שנשארו מזמנים כאשר היא ארגנה תחרויות עם מצוף בעבר. היא הגיעה מוקדם ויחד עם אלכס הם הכינו כמות הנדרשת של כדורים. תודה מאיה!

Шарики

 

כמו בכול שנה כל קבוצה קיבלה שקית עם חולצות של תחרות, שקיות אשפה וכובע מספונסר – אלכס פנקין

עשינו שתי הגרלות. ראשונה – תור לגישה להגרלה של סקטורים (כול הקבוצות יצאו לפי המספר הרשמה בפורום) ושניה – הגרלת סקטורים. היה מקרה מאוד מעניין. כולם מכירים את ארטיום קולסניקוב, ראש קבוצת "RUNNIN RHINO", מאמן השני של נבחרת רוסיה, אלוף העולם וספורטאי מצוין. גם ידוע לנו שעניין של מזל משחק עד 70% בהצלחה בתחרות. אני מתכוון למזל במשיחה של "הסקטור הנכון".

בזמן הגרלה ראשונה ארטיום קיבל מספר גישה 1. יופי, תגידו אתם, ניסים קורים. אבל! כשה הוא עלה על הבמה בהגרלה שניה (של סקטורים) הוא קיבל כדור עם סיפרה "1" שוב! מה תגידו על זה? אני לא רוצה לומר שהוא זכה בתחרות, אבל ידענו שסקטור הזה היה בפרסים הרבה פעמים בהיסטוריה של תחרויות שלנו. אז הייה לא סיכוי לא רעה!

הגרלה קצת התעכבה בגלל צילומים של כל קבוצה מול הפוסטר החדש שלנו. אבל גם זה נגמר ובערך בשלוש בצהריים קבוצות התחילו לנוע לכיוון הסקטורים. כרגיל היו גם פשלות, למשל קבוצת אבו טיר וסקטור 5 בעין-גב. הם נתקלו במחסום אוטומטי שהיה סגור. כמעת 20 דקות אני לא יכולתי להבין על איזה מחסום מדובר. בסופו של דבר אלכס נסע לכיוונם והצליח להסביר לי איפו הם עומדים. אז צלצלתי למנחם לב והוא בעזרת טלפון פתח להם את השער.

הנה תוצאות ההגרלה.

жеребьевка

או בצורה שרובכם התרגלו

מדינה סקטור קבוצה הרכב תמונה
ZONE A
1 "Running Rhino" Artem Kolesnikov, Vitaliy Anokhin, Yuri Anokhin
2 "Gepetto Team" Flaishman Andrey, Sverdlovsky Pavel, Svizhevsky Dima
3 "АСА" Khohlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slavik
4 "Wild Carp" Kuzminsky Yury, Lebedev Yury, Gorodensky Vladimir
5 "Abu Tear" Ahmad Abu Tear, Saber Abu Tear, Abu Tear Abed Albary
Изображение 6 "Big Carp" Karaev Oleg, Zlatkin Vadim, Chernov Igor
7 "Golan Sportfishing" Aguad Saada, Diana Saada
8 "KING CARP" Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Arthiom
9 "A.V.R. CARP" Albert Roth, Willy Suciu, Roby Roth
10 "BIG FISH PRESTIGE" Kitaitsev Sergey, Rubin Evgeny
11 "Perfect " Lahtionov Valery, Lahtionov Dmitry, Liashenko Stanislav
12 "Jet Stream" Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr
ZONE B
13 "LEADER" Lev Andrey, Lev Elena, Raviv Arieli
14 "BOBER - L-FOX" Pasha Sergey, Bellyn Eddy, Kukuliev Andrey
15 "Carp Ro" Rus Adrian, Rus Florin, Durst Robert
ИзображениеИзображение 16 "Krychevychi-Parparon Team"" Roman Ivasyshyn, Lavrinenko Dima, Korsakov Oleg
17 "KiT-2" Lebedev Yuri, Knizhnikov Alexand
18 "Malki" Sholom Alex, Kurbatov Sergey, Tomashevski Vlad
19 "BULLDOGS" Glatman Alex, Bunin Boris, Yukilis Alex
20 "Pompy Team" Pompi Tant, Husanu Daniel, Luca Nelu
http://www.israfish.com/WebFish/BY.gifhttp://www.israfish.com/WebFish/BY.gif 21 "TEAM BY CARP " Sergey Peskov, Khokha Alexandr, Haikin Gennady
ИзображениеИзображение 22 "Amos Team;" Zavodov Vladimir, Mineyluk Bogdan, Yamlichanov Alexandr
23 "Liverpool F.C." Allan Blecher, Jonny Blecher
24 "Grizzly Team" Kaganovich Yury, Fainerman Vladimir,Vladimir Nikolayev
25 "Delta" Karamidaru Micha, Karamidaru Miriam, Vasiley Gavrila

ומפות עם קבוצות לפי סקטורים

ואיך בלי תמונות?

וודאו מטקס הפתיחה שצולם על ידי אלכס פנקין:

יום ראשון של תחרות, 26.01.2020

26-01-2020 11:39

בוקר טוב לכל הצופים!

ב-6 בבוקר התחרות התחילה רשמית! מזג האוויר כמו באילת – שמיים כחולים ושמש

לפי דיווחים יש כבר דגים אצל כמה קבוצות. למשל אצל "דלטה" ו"קרפ רו".

השופטים עוד לא יצאו לשקילה, כביום ראשון אנחנו יוצאים רק בערב.

רעיון עם שידורים נשמע מאוד יפה אבל בינתיים אני לא יכול להגשימו כי כול רגע קורה משהו שמפריע לי.

הנה, לפני כמה דקות קיבלתי טלפון מ"דלטה" – מנסים לגרש אותם מהסקטור כי הם נמצאים "באתר הבנייה"

חצי שעה של עצבים, משע ומתן עם מנהלת הכנרת – ונדמע לנו כאין שום פתרון . אני בולע כדורי הרגעה, מה שותים DELTA אני לא יודע אבל אני יכול לתער לעצמי מה מצב הרוח שלהם – לקפל כל הציוד, לעזוב נקודה שזרקו בה הרבה פיתיון ומאיפה כבר לקחו קרפיון אחד – זה פשוט אסון.

ואז כיבלתי רמז קטן – אם זה אתר בניה – הוא חייב להיות מגודר ומסומן בשלטים "כניסה אסורה". מכיון שאין שם שום גדר, וחברי נכנסו לשם ברגל, דרך החוף – לאף אחד אין זכות לגרש אותם. ליתר בטחון קשה ואלכס השוטר נסעו לשם והתברר שהכול לא כול כך עצוב בכלל – מי שניסה לגרש את הקבוצה לא היה שייך לקבלן בניה. והקבלן עצמו בכלל לא נגד קבוצה – הם לא מפריעים לו. סתם שתיתי כדורים...

עכשיו KESHA נוסע לטבריה, לקנות אוכל ובדרך יקפוץ לחוף – לבדוק שכל קבוצה מסודרת. יחד עם זה – הוא יעבוד כי שליח דואר, יעביר לקבוצה מרוסיה מזרון לקרפיונים.

השופטים חזרו משקילה, פרוטוקולים נמסרו לי, כל הנתונים עברו לטבלה שנבדקה פעמיים. להלן תיראו תוצאות. 9 קבוצות עם דגים.
יום היה שמשי ללא רוחות. כול היום דייגים מקצועיים פרסו רשתות מול סקטורים שלנו...

26.01.2020 - утро
26.01.2020 - утро 26.01.2020 - утро
26.01.2020 - утро

הנה השידור "סיכום של יום"

יום שני של תחרות, 27.01.2020

27-01-2020 00:17

אתם מאשימים אותי בחוסר מידע על התחרות בפורום. נו באמת! מה אתם רוצים מיום ראשון של התחרות? מידע כללי אני נותן, גם יוצא לשידורים חיים (למי שאין חשבון בפייסבוק – סליחה, נכון להיום אני יכול לשדר רק שם). רוב התמונות גם נמצאי בפייסבוק – קשה לי לעלות אותם תמונות לשני מקומות כשה יש בעיות עם אינטרנט.

אז תסלחו לי – לאלבום של פורום אני יעלה תמונות כבר מהבית. וידאו גם.

מחר אולי אצא לשידור מצד המערבי, אקליט בסקטורים 1-4.

27-01-2020 14:26

בוקר טוב לכולכם!

סליחה שה כול כך מאוחר אבל רק חזרתי מצד המערבי. קבלו נא טבלה של שקילות בוקר. רוצה גם להוסיף שאחרי ששופטים כבר עזבו את החוף 3 קבוצות לפחות תפסו דגים. המון אובדנים של דגים בצמחיה ושיחים שבמים.

הבטיחו לנו התחזקות של רוחות ושינוים שלהם ממזרחיות לדרומיות ואחר כך לצפוניות. אז לכולם יש אפשרות למצאו את הרוח שלו. לעבוד ידידים, לעבוד!

אני הולך לעבד מאות תמונות. בינתיים הנה הטבלה

27-01-2020 19:50

בינתיים רק טבלה, וכל השאר אחר כך

קצת אכלנו ואפשר להמשיך. היום אני וKESHA החלטנו לעשות סיור בחוף מערבי.

יצאנו לא ממש מוקדם, בסביבות 11 בבוקר. התחלנו מסקטור מספר 1 (RUNNING RHINO). ונתקענו שם לשעה. היה מאוד מעניין לשוחח עם ארטיום, קיבלנו המון רעיונות שלא כול כך קשה לבצע.

אחר כך בקרנו אצל אבא קרלו (GEPETTO TEAM). ראינו שלחברה יד דג בשק.

הבאים בתור היו ASA

ובסוף – WILD CARP. כשה התחלתי שידור שמתי לב שנשארו לי 13% של סוללה. תוך שניות זה ירד עד 9%, 2% ובסוף הטלפון נכבה.

טוב, אתם רואים את הטבלה .תוצאות בהרבה פחות טובות ממה שהיה ב-2019. אבל גם מזג אוויר שונה ולא לטובה, יחד עם כמויות אדירות של דייגים עם רשתות שפשוט כבשו את החוף מזרחי. בהרבה מקומות הם פורסים רשתות במרחק של 40 מטר מן החוף. מעצבן! כאילו הם עושים את זה בכוונה!יש הרגשה שה הם עוקבים אחרי הודעות שלי ובאים ישירות לסקטורים.

טמפרטורה עולה, היום בהרבה יותר חם ממה שהיה אתמול. רוחות נרגעו.

בסביבות 10 בערב אני רוצה לעלות לשידור מהמשרד.

ASA לקו קרפיון הכי גדול של התחרות! 12 קילו! כל הכבוד!

מעלה תמונות לאלבום של פורום...

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

27-01-2020, Галилейский Карп 2020

 

ללצערי בערב קרה מקרה לא נאים, שעד היום אנו מקבלים תגובות שליליות. כאשר קבוצת השופטים הגיעה לחוף מערבי הם קיבלו הודעה מסקטור 1 על הדג. נכון לעכשיו מאוד כשה להסביר איך זה קרה ומה בדיוק השפיע על החלטת השופטים, אבל עובדה – הם שקלו דג בינית (לבנון) גדולת קשקשים כקרפיון. דג לא היה גדול ואם החבר של אותה קבוצה לא היו מעלים סרטון על השקילה לאינטרנט – אולי לא היה קורה שום דבר. אבל קרה מה שה קרה.

הכול התחיל כבר אחרי עליה של טבלת התוצאות לפייסבוק, פורום וצ'ת של קבוצות. השופט הראשי התחיל לקבל טלפונים זועמים, קישורים לווידאו וכולי. על פי החוקים של תחרויות הבינלאומיות אלכס הציע למי שלא מסכים להגיש ערעור רשמי כדי לאפשר אסיפת השופטים כדי לדון בנושה. אבל אף אחד לא שלך שום ערעור ורק בצרחות דרשו מאלכס לבטל את הדג על סמך דעה שלו בלבד.

כול הסברים של KESHA שה התחרות הזו היא לא פרטית שלו, ואסור לו, במקרה שנוי במחלוקת, לקבל החלטות ללא מסמך עם ערר, ובמיוחד כי הוא לא היה עד למקרה – פשוט לא התקבלו.

אנו רוצים קצת להסביר את עמדתנו. במשך 15 שנים של ארגון תחרויות התרגלנו לעובדה שזה תחרויות שלנו בלבד, פנימיות, וחוקים אנחנו כותבים ובקלות עוברים. השנה חל שינוי ניכר. נוכחות של שתי מדינות אלופות העולם העלה את הרמה של תחרות רמה מאוד גבוהה. רמה של תחרות בינלאומית של ממש. ליגת על. אני מקווה שאתם תסכימו איתי – מה שאפשר לעשות בתחרות פנימית אסור לעשות בתחרות בינלאומית, בנוכחות האורחים מחו"ל. הספורטאים שבאו עלינו רגילים לכללים מאוד קשוחים בתחרויות בינלאומיות. ברור שאנחנו סיפרנו לחברה מסקטור 1 על מה שקרה. והם אמרו – יש חוקים. אם דג נשקל על ידי שופטים ונרשם בטבלה – רק ערר רשמי יכול לגרום לפסילה. ואף אחד לא מתרגש מזה – כי ספורט זה ספורט וחוקים זה חוקים. אבל הם לא מוכנים לבקש לפסול להם את הדג בעצמם.כמו שכתבתי קודם אף אחד לא הגיש ערר ודג נשאר בטבלה, ולא ממש השפיע על תוצאות סופיות.

למדנו לקח. למשאל – לדרוש צילום של כל דג לפני/אחרי שקילה, במיוחד אם דג מאורר חשדות, ולשלוח אותם בצ'ט של שופטים. עוד דבר – להכין מראש תפסי ערר איפה אפשר למלה רק שם קבוצה, תאריך ומלל של ערר, ולחלקם בין הקבוצות לפני התחרות.

מקווה שכזה דבר ירגיע כולם.

ולקינוח – "סיכם של היום" בשידור חי:

 


יום שלישי של תחרות – 28.01.2020

28-01-2020 14:49

יום טוב לכולם!

לפני רגע חזרתי למשרד – עשיתי שידורים מסקטורים 16 ו-17.

שמעתי שסקטור 1 לקחו קרפיון לא רע. קבוצה מסקטור 13 תפסו דג ראשון. סקטור 16 עובדים על שפמנונים בלבד.

הדג לא אוכל בכלל. יום שלישי של התחרות, לפי סטטיסטיקה כמות הדגים חייב רק לעלות, אבל...

היו כתבים מ"ידיעות אחרונות", דיברנו על תיירות של דייג כאפשרות לקידום אזור הגליל וסביבה.

חם בחוץ, בערך 18 מעלות. אבל יותר ויותר עננים באים לאזור.

אלך לעשות שידור מסקטור 15, אחר כך אם אספיק – 13 ו-14

טבלה

28-01-2020 19:05

בעיה. אם אני עושה שידורים – אין לי זמן לכתוב על כול משקורה בתחרות לא בפורום ולא בפייסבוק.

הספקתי לעבור רק סקטורים מ-13 ועד 17. מפני שאנחנו נפגשים פעם-פעמיים בשנה, רוב החברה מנצלים את ההזדמנות ולא נותנים לי ללכת 20-30 דקות לפחות. אני לא נגד – לכולם יש זכות לשוחח איתי – מתי עוד תהיה הזדמנות לדבר פנים מול פנים ולא בטלפון.

לפני כמה דקות חזרו השופטים. הנה הטבלה.

כנראה בקרוב ירד גשם . אולי זה לטובה? אבל על מי אני עובד...

מחר אנסה להגיע לצפון, שידורים כרגיל. לא לשכוח להירשם לערוץ שלנו ב-YOUTUBE!

ותמונות...

28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020

28-01-2020, Галилейский Карп 2020

28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020 28-01-2020, Галилейский Карп 2020
28-01-2020, Галилейский Карп 2020

יום רבעיי של תחרות – 29.01.2020

» 29-01-2020 11:27

בוקר טוב לכל הצופים.

אני מבקש סליחה על ביטול של שידורי ערב וזה שלא נסעתי בסוף היום בבוקר לצאלון-דוגי. לא הרגשתי טוב. אני כבר לא צעיר, מצבי לחץ כבר לא עוברים עלי בקלות. אפילו חשבתי שיש לי התקף לב. ברוך השם הכול נגמר בשלום אבל תסכימו איתי במצב כזה לעלות לשידור, שרואים גם אשתי ואימא – לא רעיון חכם. זה שהם לא קוראים דוחות שלי – אני בטוח. ידידים, בבקשה – אל תארגנו לי מצבי לחץ – אני בקלות עושה את זה לעצמי לבד...

בבוקר הרגשתי יותר טוב אבל רק עכשיו מצתי כוח לכתוב משהוא.

אתמול בערב התחיל גשם. לא ממש חזק, אבל בערך ב-2 בלילה מעל הכנרת ראיתי כמה ברקים ועצרתי תחרות. למזלנו באוד כשעה הכול נגמר ואישרתי להמשיך לדוג.

גשם עדיין לא נגמר. נהיה יותר קר. השופטים יצוא לסיור. מידי פעם מקבל מהם דיווחים – יש דגים אצל ASA, LEADER, CARP RO. מה קורה בדרום עוד לא יודע.

בא עם ביקור מאמן ראשי של נבחרת ישראל אולג דריאמוב. אם ארגיש יותר טוב – אלך לעשות שידורים.

הנה הטבלה.

» 29-01-2020 19:43

סיימתי סיור יחד עם שופטים. התעייפתי אבל עברתי צאלון-גולן-דוגית-דוגה.

קבלו טבלה:

עצוב. צד מזרחי לא עובד בכלל. שום דבר לא עוזר – לא גשם, לא רוח..

דיברתי עם הרבה אנשים - כולם מוכנים להילחם עד הסוף , אבל בעיניים אני רואה עצב. שמתי הרבה ניחושים מה הסיבה של מצב הדייג. מצחיק אבל כולם יכולים להיות נכונים. ובאותו זמן – שגוים. זה כנרת! כנראה אחד ממאגרים בלתי צפויים בעולם ! כול כך הרבה נתונים מתחברים ביחד שלהגיד – אני יודע בדיוק למה זה קרה - יכול רק בן אדם שלא מבין כלום בדייג.

נשארו קצת יותר מ-24 שעות עד הסיום. כמו שאנו רואים – לילה בכלל לא עובד (ואין קשר עם רשתות כי יש די הרבה סקטורים איפו הם לא היו אף פעם). אז נשארו רק שעות היום מ-6 בבוקר עד 5 בערב. בערך 15 שעות דייג. ברור ש-15 שעות לא מספיק כדי לשנות את התמונה אבל אם ניקך בחשבון הבדלים כתנים מאוד בין הקבוצות, דג אחד במשקל של 5-8 קילו יכול להקפיץ קבוצה למדליה.

נחכה עד הבוקר. קצת תמונות

30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
29-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020
29-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020 29-01-2020, Галилейский Карп 2020

סיכום של יום

יום חמישי של התחרות – 30.01.2020

יש לנו אורחים - יוליה וערוץ 9. אז דיווח יותר מאוחר.

בינתיים – טבלה

מוסיף מה שהיה חסר כבר מהבית

 

היום היה עמוס מאוד. בבוקר דפקה בדלת של משרדי יוליה פניץ' יחד עם קבוצת צילום של ערוץ 9 (דימה וויקה). היה כול כך כייף לראות חברים וותיקים

טיילנו קצת לסקטור של קבוצת "KRYCHEVICHY" איפה יוליה לקחה שיורים מאלוף העולם רומן יבסישין. אחרי זה הם נסעו למערב – לצלם את המנצחים הצפויים ASA וגם לבקר אצל "RHUNNING RHINO" – קבוצה מרוסיה.

אני יכול לפרסם את הסרט שהם צילמו – אבל הוא ברוסית בלבד, סליחה! בכול מקרה תודה רבה לערוץ 9 ולה יוריי קגנוביץ'!

רק אחרי שצלמים נסעו הביתה, אני יצאתי לבקר את סקטורים 5-12. אחרונים ברשימה שלי.

התחלתי מגופרה, אחר כך סוסיטה ובחושך מוחלת הגעתי לעין-גב. ידעתי שיהי לי יום קשה מאוד אבל הייתי חייב לסיים עם שידורים.

מ"אבו טייר" יצאתי בסביבות שעה 21:30. אחרי ארוחת ערב (שבעצם זה היה גם ארוחת בוקר וצהריים) התחלתי את ההכנות ליום סיום. הלכתי לישון ב 2 בלילה.

קבלו תמונות וטבלת שקילה.


30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020
30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020 30-01-2020, Галилейский Карп 2020

יום שישי של התחרות – 31.01.2020

 

כול מה שתיראו למטה – תוספות שכתבתי מהבית, כביום אחרון לא הייה לי זמן לדוחות.

התעוררתי ב-7 בבוקר ומיד התחלתי לקפל דברים פרטיים. כשה נחזור מהאולם לא יהיה לי זמן וכוח לזה.

השופטים התחילו לקפל אוהלים. בגלל הבעיה עם הובלה (הרכב שהשתמשנו כדי להביא ציוד לים כנרת, היה תפוס בציוד של קבוצה "KING CARP") סיכמנו עם גדי שנשאיר הכול בסככת מציל לעוד שבוע.

העמסתי כל מה שה הייתי צריך באולם וכמעת יצאתי, כאשר התקשרה מורן מתיירות עין-גב. נס גדול היה פה. פתאום, האולם, איפה עשינו טקס הפתיחה (שנקרא "תלת-ממד"), התפנה. שלחתי הודעה לכל הקבוצות על שינוי מקום לטקס. מורן הייתה כול כך נחמדה, שנתנה לנו גם שולחנות, גם מפות לבנות לשולחן וחסכה לנו מלסחוב את שלנו.

כשהגעתי לאולם היה שם אחד מעובדי הקיבוץ שעזר לי לסדר את השולחנות על במה. התחלתי להכין לעצמי מקום עבודה, העברתי ארגזים עם גביעים, פרסים וכדומה ובכלל שכחתי שה ב-11 סיום! טוב שיש אלכס – הוא ראה שאני לא שולח מסרונים ועשה זה בעצמו, תודה, KESHA!

בעוד זמן קצר הוא הצטרף אלי יחד עם כמה שופטים. הם התחילו לארגן שולחן-קפה, פוסטר בבמה וכולה – בקיצור פעולות רגילות ביום הסיום. קיבלתי את הפרוטוקולים אחרונים, בניתי טבלה – הנה טבלה סופית!

Final Table

 

אחרי זה אני ומאיה התחלנו למלא דיפלומות. כרגיל סיבוכים עם דיפלומות למקומות 1,2,3 – כי הם באים במסגרת עם זכוכית. צריך לפתוח אותם אחד-אחד, למלא ואז הכול חזרה.

כמעת כול מי שרצה להגיע לטקס כבר היה ליד האולם. קרוב לשתיים בצהריים חבריי התחילו לדרוש לזרז את הפתיחה של טקס.

לא ממש בשתיים, אבל קרוב, אני עליתי על הבמה יחד עם רומן פולוקשט (פרפרון) כדי לדבר עם קהל בשתי שפות – רוסית ועברית.

 

בראש ובראשונה הודיתי לספונסרים שלנו – ספונסר הראשי של התחרות – גנדי טויביס וחנות "מועדון הדייג" (יבואן רשמי של מוצרי  FOX בישראל) , יבואן רשמי של מוצרי  SPORTEX בישראל חנות מבלרוס "ECHOLOT" ובעלים – גלב וקיריל, ושני ספונסרים חדשים: חנות ציוד מחשבים ורשתות "אלפן" ובעלה אלכס פנקין, ואיגור סנדלר – יצרן ראשון של פיתיונות דייג בישראל "NIKA"! המון תודה לכם!!!

 

חייב לציין את הקבוצה השופטים הנפלאה! ז'ירניאקוב אלכס (KESHA), איגור קרבנסקי, סרגיי קורנקובסקי, גאורגי בוקי, לרמן יליה, מאיה וולינסקי, טוליק גוזמן, ליעת נטלי, ביילין סרגי, דמיטרוביץ גלב, קים אבגני ומבקר לפעמים אבל אהוב מאוד – אלכס זיידינר (השוטר) – קבלו תודה ממני!

30-01-2020, Галилейский Карп 2020

 

עכשיו הגיע זמן להתחיל לקרוא לספורטאים. כול ,מי שלא זכה בשום מקום, קיבל דיפלומה ומדליה יפה מאוד לזכר. מה קיבלו הזוכים – תראו:

והנה רשימת הפרסים שקיבלו הזוכים!

 1. מקום I
 2. מקום II
 3. מקום III

והנה טבלה של כול הזוכים

 

Place/Nomination Zone/Sector Team Weight/Carps Team Photo
I A3 "ASA" (Khokhlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slava) 82 040

19 carps

Average weight: 4318

II B15 "Carp Ro" (Rus Adrian, Rus Florin, Durst Robert) 34 410

9 carps

Average weight:3823

III B4 "Wild Carp" (Kuzminsky Yuri, Kuzminsky Alexandr, Gorodensky Vladimir) 31 100

8 carps

Average weight:3888

wild carp
Nominations
"Big Fish" 17 "ASA" (Khokhlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slava) 12 kg. 710 g.
I place Zone "В" 16 "Leader"(Lev Andrey, Lev Elena, Arieli Raviv)
21 490 gr.
8 carps
I place Zone "А" 6 "King Carp" (Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Arthiom)
16 420 gr.
3 carps


Place Sector Zone Team Name Team Members Total Weight Carps Team Photo
1 3 A "ACA" Khohlov Anton, Romanchenko Andrey, Mazurenko Slavik 82 040 19
2 15 B "Carp Ro" Rus Adrian, Rus Florin, Durst Robert 34 410 9
3 4 A "WILD CARP" Kuzminsky Yuri, Kuzminsky Alexandr, Gorodensky Vladimir 31 100 8 wild carp
4 13 B "Leader" Lev Andrey, Lev Elena, Arieli Raviv 21 490 8
5 8 A "King Carp" Alexeev Dmitry, Khersonsky Konstantin, Khursanov Athiom 16 420 3
6 14 B "BOBER - L-FOX" Pasha Sergey, Eddi Bellen, Kukuliev Andrey 10 530 3
7 24 B "GRIZZLY TEAM" Kaganovich Yury, Fainerman Vladimir, Vladimir Nikolayev 10 030 3
8 1 A "Running Rhino" Artem Kolesnikov, Vitaliy Anokhin, Yuri Anokhin 9 880 3
9 12 A "Jet Stream" Brigorenko Nikolay Pitetzky Evgeny, Uralets Alexandr 9 530 3
10 11 A "Perfect" Lahtionov Valery, Lahtionov Dmitry, Liashenko Stanislav 8 540 1
11 25 B "Delta" Karamidaru Micha, Karamidaru Miriam, Vasiley Gavrila 7 430 2
12 22 B "Amos Team" Zavodov Vladimir, Mineyluk Bogdan, Yamlichanov Alexandr 7 300 1
13 2 A "Gepetto Team" Flaishman Andrey, Sverdlovsky Pavel, Svizhevsky Dima 6 010 2
14 21 B "Team By Carp" Sergey Peskov, Khokha Alexandr, Gennady Haikin, Sokolov Alxandr 5 220 2
15 7 A "Golan Sportfishing " Aguad Saada, Diana Saada 3 370 1
16 19 B "Bulldogs" Glatman Alex, Bunin Boris, Yukilis Alex 3 260 1
17 5 A "ABU TEAR" Ahmad Abu Tear, Moataz Dabash 1 700 1
18 2 A "A.V.R. CARP " Albert Roth, Willy Suciu, Roby Roth 0 0
18 6 A "Big Carp" Chernov Igor, Karaev Oleg (Junior), Zlatkin Vadim 0 0
18 14 B "BIG FISH PRESTIGE" Kitaitsev Sergey, Rubin Evgeny 0 0
18 16 B "Krychevychi-Parparon" Roman Ivasyshyn, Lavrinenko Dima, Korsakov Oleg 0 0
18 17 B "KiT-2" Lebedev Yuri, Knizhnikov Alexandr 0 0
18 18 B "Malki" Sholom Alex, Kurbatov Sergey, Tomashevski Vlad 0 0
18 20 B "Pompi-Team " Pompi Tant, Husanu Daniel, Luca Nelu 0 0
18 23 B "Liverpool F.C." Allan Blecher, Jonny Blecher 0 0
Total 268 560 Kg 70 Carps
Average Weight

3837

The biggest carp 12 710 Sector #3

ASA
השנה, לאור התוצאות הרסניות למדי, לא אציג גרפים וטבלאות. באמת, מה הטעם?

ואני לא אעשה תחקיר אמוק, כמו שאני עושה בדרך כלל. אתן רק חלק מהתיאוריות ששמעתי מספורטאים על הסיבות של כישלון.

 1. מפלס מים גבוה מאוד, כל ה"מדרגות" עברו למרחק בלתי ניתן להשגה
 2. עליית מים מהירה מאוד - לקרפיון לא היה זמן להתאקלם והוא לא רוצה לאכול
 3. לחץ גבוה מאוד כמעט כל ימי הטורניר
 4. מי גשם שטפו חומרים רעילים מפרדסים ובוסתנים ישירות לכנרת - וזה דחה את הדגים רחוק מהחוף.
 5. כמות גדולה של מים מתוקים נכנסו לתוך מים "מלוחים" של כנרת, שינוי חריף בחומציות השפיע מאוד על תיאבון הדג.
 6. התקררות חזקה בתחילת התחרות- הדגים הלכו על תרמוקליין, שם המים חמים יותר.
 7. התחילה עונת ההשרצה.
 8. הדייגים הוצאיו כול הקרפיונים מהכנרת - אז מה אתם רוצים?

אני יכול להמשיך אוד, וגם אתם, אני חושב, יכולים להוסיף כאן תריסר נקודות. אבל זה יועיל מעט. הייו כאלה שאמרו לי שעשינו את הטורניר מאוחר מאוד. אבל בדיוק שבוע לפני ההתחלה, כשעשינו סימון ראשוני, פגשנו הרבה דייגים בכל החופים, שדגו, ודי בהצלחה, מהחוף, ולא זרקו רחוק!

 

ובאשר להצלחה - אמרתי את זה להרבה אנשים ואחזור על זה עכשיו שוב - יש לי טבלה של כל תוצאות של "קרפיון הגלליל" והגביעים החל מ-2006. אז, גם באמצע דצמבר וגם בתחילת ינואר, היו לנו תחרויות כושלות, שבהם המשקל הממוצע של דגים שנתפסו לקבוצה היה 11-12 ק"ג (ב"קרפיון הגלליל" הנוכחי לקחנו כ -11 ק"ג לקבוצה) ויותר ממחציתם היו ללא דגים ! לכן תאריך אינו מכריע. יתר על כן, התחרות "קרפיון הגלליל" של השנה שעברה היה רק ​​שבוע קודם ולקחנו טון של שמונה מאות קרפיונים! אתם רוצים לומר הבדל בשבוע אחד נתן תוצאה כזו? אני לא מאמין בזה.

 

כאן לדעתי לא גורם אחד, אלא הרבה גורמים שהתפתחו לפאזל לא ממש נכון. כל מה שמופיע ברשימת הסיבות שלמעלה, אך לא בנפרד, אלא כולם יחד. בנוסף, מישהו אחר הזכיר את רעידת האדמה שהיתה ב24- בינואר.


אנחנו לעולם לא ננחש מראש איזה מזג האוויר יהיה באוד שנה, חצי שנה ואפילו באוד חודשיים. אותו דבר עם מפלס המים - אנו יכולים רק לנחש. החורף הזה גשום מאוד, כנרת כמעט מלאה. קיימת אפשרות שיפתחו את הסכר כדי להימנע מהצפות של דגניה א', ב' ומקומות אחרים. ואם הם יפתחו אותו, אז איש אינו יודע עד איזו רמה תקטן. וזה אומר - בתחרות הבאה נוכל להגיע למים גבוהים ונמוכים כאחד.

כפי שכבר כתבתי, הסתובבתי בכל 25 הקבוצות והפעלתי שידורים חיים מכל אחד מהם. כן, זה לא היה קל. זה היה על חשבון הדיווחים בפורום, אך לנוכח היעדר כל פעולה ותככים, זה לא היה כל כך מפחיד.

 

לעתיד, אני צריך לחשוב איך להיות. יתכן שכדאי לימצא מישהו שיכתוב דו"ח במקומי, ואני אעסוק בביקורים, בשידורים ובדברים אחרים. אבל בהחלט צריך להמשיך בתרגול הזה.

 

כמובן שגם צילום וידאו והצגתו חודש לאחר סיום התחרות - לא מועיל לאף אחד. ובהחלט שידורים חיים מהזירה יוצרים אווירה של מעורבות במתרחש, מאחדים אנשים ומניעים את המועדון שלנו לעבר הכרה גדולה יותר.

 

אם נקבל 1,000 מעריצים בערוץ היוטיוב שלנו, אנו נוכל לשדר שידורים חיים ישירות מהטלפון, ואז נפרסם עליהם ב- FB. ונפרסם את הקישור לשידור שהושלם שם.

 

שוב תודה לכל מי שהשתתף בהכנות לתחרות, גם חברי עמותה וגם חברי מועדון, ופשוט לכול אנשים טובים שאכפת להם מהעסק שלנו!

 

תודה לבית הדפוס CityPrint שתרם לנו דיפלומות איכותיות !!

 

תודה למשרד רשות כנרת, המיוצגת על ידי אריה סגרון, למנהלי החוף צביקה מרמלשטיין (צינברי), שטרית גדי (חלוקים-לבנון), אהרון בן נעים ומולגן אייל (ציילון-דוגה) - על כול עזרה בחופים, אפשרות לפריקת ציוד של ספורטאים בכביש החוף, שקיות זבל, גישה לחשמל, מקרר ויצירת תנאים נורמליים למטה התחרות בלבנון!

 

 

תודה לקיבוץ עין גב, באופן אישי למנחם לב, שמרית ברזילי, ברקן מאיר, ומורן, על עזרתם בארגון התחרות, ההזדמנות להשתמש בשטח הקיבוץ לפריסת סקטורים, ההזדמנות להשתמש בחוף סוסיתא וגם על הזדמנות להשתמש באולם לטקסי הפתיחה והסגירה!

 

יעל שביט ואפרת ממחלקת קשרי עיתונות בקיבוץ עין-גב, על פרסום הטורניר שלנו בתקשורת!

 

מנהל חוף גופרה דודו דמארי ועובד חוף אמיר בשאר לעזרה וסיוע!

 

נטשה ליאת לצילומים נפלאים!

 

והנה הקישורים המובטחים לשידורים חיים מהמגזרים!

 

סרטונים שצולמו בזמן של שידור חי:

 

סקטור 1 - RUNNING RHINO (רוסית)
סקטור 2 - Gepetto Team (רוסית)
סקטור 3 - АСА (רוסית)
סקטור 4 - Wild Carp(רוסית)
סקטור 5 - ABUTEER (עברית)
סקטור 6 - BigCarp (רוסית)
סקטור 7 - Golan Sportfishing (עברית)
סקטור 8 - King Carp (רוסית)
סקטור 9 - A.V.R. Carp (עברית)
סקטור 10 - BigFish Prestige (רוסית)
סקטור 11 - Perfect (רוסית)
סקטור 12 - Jet Stream (רוסית)
סקטור 13 - Leader (רוסית)
סקטור 14 - Bober - L-Fox (רוסית)
סקטור 15 - Carp Ro (עברית)
סקטור 16 - Krychevichy-Parparon (רוסית)
סקטור 17 - KiT-2 (רוסית)
סקטור 18 - Malki (רוסית)
סקטור 19 - Bulldogs (רוסית)
סקטור 20 - Pompi (עברית)
סקטור 21 - Team By Carp (רוסית)
סקטור 22 - Amos Team (רוסית)
סקטור 23 - Liverpool F.C. (English)
סקטור 24 - Grizzly (רוסית)
סקטור 25 - Delta (עברית)

 

תוכנית בערוץ 9 ישראלי "יוליה באה להתארח" (רוסית)תודה רבה לכול מי שהשתתף בחג הדייג שלנו ונתראה בקרוב!

 

 תמונות שצולמו בזמן התחרות תמצאו כאן

 

 

 הדוח שנעשה בזמן התחרות (ברוסית) – כאן

 

 עם כבוד רב לכולכם,

 

מזלין אנדרי, פברואר 2020


חזרה